Rīga, 8.maijs, LETA. Lietuvas "Achema Group" ietilpstošās lauksaimniecības ķīmijas tirgotājas SIA "Agrochema Latvia" apgrozījums pagājušajā gadā bija 58,554 miljoni eiro, kas ir par 3,5% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 501 395 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka uzņēmums, neskatoties uz nestabilo situāciju mēslošanas un graudaugu tirgū, spēja novērtēt situāciju un pielāgoties tai, rūpīgi izvērtējot krājumu iegādi un realizāciju.
Pēc vadības ziņojumā minētā, 2024.gadā kompānija pārdeva 88 492 tonnas slāpekļa mēslojuma, 75 756 tonnas graudu, 10 233 tonnas NPK mēslošanas līdzekļa, kā arī 3568 tonnas citu minerālmēslojumu.
Jau ziņots, ka "Agrochema Latvia" apgrozījums 2023.gadā bija 56,592 miljoni eiro, kas ir par 48,1% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija cieta zaudējumus 511 761 eiro apmērā.
Kompānija reģistrēta 2006.gadā, un tās pamatkapitāls ir 8,101 miljons eiro. "Agrochema Latvia" vienīgais īpašnieks ir Lietuvas uzņēmums "Agrochema", bet tās patiesā labuma guvēja ir Lietuvas pilsone Līda Lubiene. Kompānijas pamatdarbības veids ir ķīmiskā un minerālā mēslojuma vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.
Lauksaimniecības ķīmijas tirgotāja "Agrochema Latvia" apgrozījums pērn palielinājies par 3,5%
LETA 08.05.2025
Kalvītis: "Latvijas gāze" ir nodrošinājusi nepieciešamo dabasgāzes daudzumu nākamajai apkures sezonai
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. AS "Latvijas gāze" ir savlaicīgi nodrošinājusi nepieciešamā dabasgāzes daudzuma iesūknēšanu Inčukalna pazemes gāzes krātuvē un ir pilnībā gatava nodrošināt dabasgāzes piegādes klientiem gaidāmajā apkures sezonā, aģentūrai LETA n
...
Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 28,6%
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 16,694 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,6% mazāk nekā 2024. gadā, bet koncerna zaudējumi pieauga par 14,4%, sasniedzot 21,272 miljon
...
Ekspluatācijā nodota "Merko mājas" projekta "Arena Garden Towers" pirmā ēka
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Ekspluatācijā nodota nekustamo īpašumu attīstītāja "Merko mājas" dzīvojamā kvartāla "Arena Garden Towers" pirmā jeb A1 ēka Skanstes apkaimē, aģentūru LETA informēja attīstītājs.
Ēka ar 13 stāviem un 84 dzīvokļiem ir augstākā dz
...