Rīga, 7.maijs, LETA. Loģistikas parks SIA "Nordo" ieguldījis 1,8 miljonus eiro satiksmes drošības uzlabošanā Lubānas un Rembates ielas krustojumā, aģentūru LETA informēja "Nordo".
Krustojuma pārbūves rezultātā izbūvēti luksofori, paplašinātas brauktuves joslas abos virzienos, lai droši varētu veikt kreisos pagriezienus, uzlabota gājēju drošība, šķērsojot brauktuves.
"Nordo" valdes loceklis Mārtiņš Everts skaidro, ka krustojuma pārbūve bija stratēģiski svarīgs solis, kas būtiski uzlabo uzņēmumu piekļuvi "Nordo" teritorijai.
Savukārt Rīgas domes Ārtelpas un mobilitātes departamenta Satiksmes infrastruktūras pārvaldes priekšnieks Andrejs Urtāns norāda, ka krustojuma pārbūve būtiski uzlabo satiksmes drošību un plūsmu vienā no intensīvākajām pilsētas artērijām, kā arī nākotnē nodrošinās piekļuvi Rembates ielai, kam departaments ir jau pabeidzis izbūves būvprojekta izstrādi.
Vēl pirms administratīvi teritoriālās reformas, toreizējais Stopiņu novads sadarbībā ar Rīgas pilsētu meklēja risinājumus Lubānas ielas krustojuma pārbūvei. 2022.gadā sarunu rezultātā ar uzņēmējiem Rīgas domes Satiksmes departaments pilnvaroja uzņēmēju veikt krustojuma pārbūvi. Pēc pilnvarojuma saņemšanas "Nordo" uzsāka krustojuma pārbūves projektēšanu, ko veica SIA "Vertex projekti". Pēc projektēšanas pabeigšanas 2024.gadā nekavējoties tika uzsākti pārbūves darbi, kas tika pabeigti tā paša gada rudenī.
"Nordo" industriālais parks sastāv no sešām ēkām ar 95 000 kvadrātmetru kopējo platību un 30 hektāru kopējo teritoriju.
"Nordo" 2024.gadā strādāja ar 6,146 miljonu eiro apgrozījumu un guva 1,581 miljona eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Nordo" loģistikas parks ietilpst "SG Capital Partners Fund 1" nekustamo īpašumu portfelī. "SG Capital Partners Fund 1" ir Latvijā reģistrēts komerciālā nekustamā īpašuma fonds, kuru pārvalda alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldītājs "SG Capital Partners". Fonda kopējo aktīvu apjoms pārsniedz 140 miljonus eiro.
"SG Capital Partners" ir Baltijas komerciālā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldnieks ar uzsvaru uz investīciju ilgtspēju. "SG Capital" dibināts 2016.gadā, tā klienti ir institucionālie ieguldītāji Baltijas reģionā. "SG Capital" partneri ir Harijs Švarcs un Pēteris Grieze.
Loģistikas parks "Nordo" ieguldījis 1,8 miljonus eiro satiksmes drošības uzlabošanā Lubānas un Rembates ielas krustojumā
LETA 07.05.2025
Bauskas slimnīca konstatē pārkāpumus un atlaiž iepriekš pēc sūdzībām atstādināto ārsti
LETA 21.01.2026
Rīga, 21. janv., LETA. Bauskas slimnīca konstatējusi pārkāpumus un atlaidusi iepriekš pēc pacientu sūdzībām atstādināto ārsti, aģentūra LETA uzzināja SIA "Bauskas slimnīca".
Izvērtēšanas procesā, analizējot vairākas saņemtās pacientu sūdzības un ārs
...
ĀCM uzliesmojums konstatēts "Vaiņodes bekona" cūku novietnē ar vairāk nekā 22 000 cūku
LETA 21.01.2026
Rīga, 21. janv., LETA. Āfrikas cūku mēra (ĀCM) uzliesmojums konstatēts Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastā, SIA "Vaiņodes bekons" cūku novietnē ar vairāk nekā 22 000 mājas cūku, aģentūru LETA informēja Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD).
PV
...
Ziemeļvalstu enerģētikas grupa "Adven" iestājusies Skandināvijas un Polijas Tirdzniecības kamerā
LETA 21.01.2026
Rīga, 21. janv., LETA. Ziemeļvalstu enerģētikas uzņēmumu grupa "Adven" iestājusies Skandināvijas un Polijas Tirdzniecības kamerā (SPTK), lai paplašinātu rūpnieciskās enerģijas iespēju izpēti Polijā, aģentūru LETA informē "Adven".
Par Polijas tirgus
...