Rīga, 6.maijs, LETA. Nebanku kreditētājs "Eleving Group" otrdien, 13.maijā, plkst.15 vebinārā iepazīstinās ar pirmā ceturkšņa darbības rezultātiem, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
"Eleving Group" neauditētos šī gada pirmā ceturkšņa datus publicēs 12.maijā.
Ar pirmā ceturkšņa datiem iepazīstinās koncerna izpilddirektors Modests Sudnius un finanšu direktors Māris Kreics.
Jau ziņots, ka "Eleving Group" apgrozījums pagājušajā gadā bija 217 miljoni eiro, kas ir par 14,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 20,8% un sasniedza 29,6 miljonus eiro. Kompānijas aizdevumu neto portfelis palielinājās par 16% - līdz 371,6 miljoniem eiro.
"Eleving Group", kas 2012.gadā tika dibināts ar "Mogo Finance" nosaukumu, šobrīd strādā 16 pasaules tirgos, piedāvājot finanšu pakalpojumus mobilitātes un patēriņa segmentos. Grupā ietilpst transportlīdzekļu finansēšanas segmenta zīmoli "Mogo", "Primero", "Renti" un "OX Drive", kā arī patēriņa finansēšanas zīmoli "Kredo", "Sebo", "Tigo" un "Express Credit".
Pēc nosaukuma maiņas "Mogo" zīmols tika saglabāts kā produktu zīmols gan Latvijā, gan arī ir pārstāvēts visos transportlīdzekļu finansēšanas tirgos "Eleving Group" produktu portfelī. Grupas galvenā mītne ir Latvijā. "Eleving Group" veic saimniecisko darbību Baltijā un Eiropā, Kaukāza un Centrālāzijas reģionos, kā arī Austrumāfrikā.
Kompānija "Mogo" reģistrēta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir pieci miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas patiesais labuma guvējs ir Aigars Kesenfelds. "Mogo" Latvijā piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un auto nomas pakalpojumus.
"Eleving Group" nākamnedēļ iepazīstinās ar pirmā ceturkšņa finanšu rezultātiem
LETA 06.05.2025
Būvinženiera atzinums par situāciju Bauskas slimnīcas Terapijas un aprūpes nodaļā būs otrdien
LETA 29.12.2025
Rīga, 29. dec., LETA. Būvinženiera atzinums par situāciju Bauskas slimnīcas Terapijas un aprūpes nodaļā, kur konstatētas problēmas pārseguma konstrukcijās, būs pieejams otrdien, 30. decembrī, aģentūru LETA informēja slimnīcas vadītāja Margarita Eperm
...
Pēc vairākām sūdzībām īsā laikā par pacientu nāvi Bauskas slimnīcā atstādina un izvērtē ārsti
LETA 29.12.2025
Rīga, 29. dec., LETA. Pēc vairākām sūdzībām īsā laikā par pacientu nāvi Bauskas slimnīcā atstādinājusi un izvērtē kādas ārstes darbību, vērtēšanu plānojot noslēgt janvāra pirmajā pusē, aģentūrai LETA apstiprināja SIA "Bauskas slimnīca" valdes locekle
...
Latvijas Banka saņēmusi iesniegumu atļaujai izteikt "Latvijas Jūras medicīnas centra" akciju atpirkšanas piedāvājumu
LETA 29.12.2025
Rīga, 29. dec., LETA. Latvijas Banka ir saņēmusi SIA "Pom" iesniegumu atļaujai izteikt AS "Latvijas Jūras medicīnas centrs"
akciju atpirkšanas piedāvājumu kompānijas akciju izslēgšanai no regulētā tirgus, teikts biržas "Nasdaq Riga" paziņojumā.
Vie
...