Rīga, 27.apr., LETA. AS "Daugavpils siltumtīkli" lietotāju parāds par siltumenerģiju šogad marta beigās bija 2,735 miljoni eiro, liecina informācija uzņēmuma mājaslapā.
Tāpat kompānijas publiskotā informācija liecina, ka "Daugavpils siltumtīklu" klienti šogad pirmajā ceturksnī patērējuši 138 549 megavatstundas (MWh) siltumenerģijas, kas ir par 7,2% mazāk nekā attiecīgajā periodā gadu iepriekš.
LETA jau vēstīja, ka "Daugavpils siltumtīkli" 2023.gadā strādāja ar 40,561 miljona eiro apgrozījumu un 5,333 miljonu eiro peļņu. Kompānijas pagājušā gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti.
Uzņēmums reģistrēts 1992.gadā, un tā pamatkapitāls ir 18,476 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. "Daugavpils siltumtīkli" pilnībā pieder Daugavpils pašvaldībai.
"Daugavpils siltumtīklu" lietotāju parāds par siltumenerģiju marta beigās bija 2,735 miljoni eiro
LETA 27.04.2025
Tiesa skatīs krimināllietu pret "Ditton pievadķēžu rūpnīca" valdes locekļiem par krāpšanu un naudas atmazgāšanu
LETA 17.04.2026
Rīga, 17. apr., LETA. Ekonomisko lietu tiesa šodien plkst. 10 skatīs krimināllietu pret maksātnespējīgā Daugavpils pievadķēžu ražotāja AS "Ditton pievadķēžu rūpnīca" valdes locekļiem par krāpšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu, noskaidroj
...
"Rivaro Holding" patlaban neplāno attīstīt citus projektus Rīgas starptautiskajā autoostā
LETA 17.04.2026
Rīga, 17. apr., LETA. SIA "Rivaro Holding", ar kuru noslēgts līgums par SIA "Rīgas acs" piederošo 49,99% AS "Rīgas starptautiskā autoosta" akciju pārdošanu, patlaban neplāno attīstīt citus projektus Rīgas starptautiskajā autoostā, aģentūrai LETA norā
...
"Ventspils siltuma" apgrozījums pērn samazinājies par 8,3%
LETA 17.04.2026
Rīga, 17. apr., LETA. Pašvaldības SIA "Ventspils siltums" apgrozījums pagājušajā gadā bija 9,602 miljoni eiro, kas ir par 8,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 8,4% - līdz 1,475 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
...