Rīga, 14.apr., LETA. Būvtehnikas nomas uzņēmuma "Storent Holding" ("Storent") apgrozījums gada divos pirmajos mēnešos bija 6,2 miljoni eiro, un tas ir audzis par 17% salīdzinājumā ar 2024.gada pirmajiem diviem mēnešiem, aģentūru LETA informēja kompānijā.
Tostarp ieņēmumi Baltijas valstīs auguši par 20% līdz 4,6 miljoniem eiro, bet Ziemeļvalstu tirgos (Somijā un Zviedrijā) par 6% līdz 1,6 miljoniem eiro, salīdzinot ar to pašu periodu pērn.
Kompānijā skaidro, ka kāpumu nodrošināja gan augošais būvniecības tirgus Baltijā, gan "Storent" līdzšinējie ieguldījumi informācijas tehnoloģiju (IT) sistēmās un tehnikas parka modernizācijā. 2025.gadā "Storent" plāno 10-15% izaugsmi, lai gan uzņēmuma vadība paredz ka izaugsmes temps noieta tirgos atšķirsies.
Būvniecības nozares prognozes Baltijā liecina, ka no 2025. līdz 2028.gadam sektors piedzīvos stabilu izaugsmi, informē "Storent". Latvijā un Igaunijā tiek prognozēts vidējais gada pieauguma temps virs 4%, ko veicinās ieguldījumi infrastruktūras, dzīvojamo un komerciālo ēku būvniecībā. Lietuvas būvniecības sektora kāpums tiek lēsts 3,5% apmērā gadā, galvenokārt pateicoties investīcijām enerģētikā, transportā, mājokļu attīstībā un rūpnieciskajā būvniecībā.
Šie attīstības tempi liecina par stabilu pieprasījumu pēc būvniecības tehnikas nomas, radot labvēlīgu vidi turpmākai "Storent" izaugsmei esošajos tirgos, norāda uzņēmumā. Turklāt Storent darbojas ne tikai būvniecības, bet arī ceļu infrastruktūrā, militārajā, ražošanas, lauksaimniecības, renovāciju un pasākumu jomā.
"Storent" līdzdibinātājs un valdes priekšsēdētājs Andris Pavlovs skaidro, ka "Storent" stratēģiskais mērķis ir nostiprināt savas pozīcijas Baltijas tirgū, kā arī turpināt paplašināšanos Zviedrijā, Somijā un citos reģionos. Uzņēmums aktīvi izvērtē attīstības iespējas arī ASV, ņemot vērā, ka tas ir pasaules lielākais tehnikas nomas tirgus.
Jau vēstīts, ka "Storent" pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 45,254 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,1% vairāk nekā 2023.gadā, taču kompānijas peļņa samazinājās vairākkārt un bija 254 486 eiro.
"Storent" īpašnieki, pēc "Firmas.lv" datiem, divās vienādās daļās ir SIA "Supremo" un SIA "EEKI", savukārt "Supremo" vienīgais īpašnieks ir Andris Pavlovs, bet "EEKI" vienīgais īpašnieks - Erī Esta.
"Storent Holding" apgrozījums divos mēnešos audzis par 17%
LETA 14.04.2025
"Elsana" apgrozījums pērn audzis par 60,4%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. Elektromontāžas un inženiertehnisko būvdarbu uzņēmums SIA "Elsana" pagājušajā gadā strādāja ar 32,998 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 60,4% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga 4,2 reizes un sasniedza 4,705 m
...
"Veselības centra 4" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 3,4%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. SIA "Veselības centrs 4" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 43,978 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt koncerna peļņa pieauga par 27,8% - līdz 5,65 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" i
...
Aviokompānijām paredzēto ēdienu ražotāja "Airo Catering Services Latvija" apgrozījums pērn samazinājies par 0,8%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. Aviokompānijām paredzēto ēdienu ražotājs SIA "Airo Catering Services Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 18,692 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās 3,4 reizes - lī
...