Rīga, 3.apr., LETA. AS "TV Latvija" plāno nākamajos divos gados investēt divus miljonus eiro televīzijas kanāla TV24 un interneta portāla "LA.lv" digitālā satura attīstībā un tehnikas modernizācijā, aģentūru LETA informēja TV24 mārketinga speciālists Edijs Blaus.
Kā norāda Blaus, investējot savus līdzekļus un piesaistot Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda atbalstu, TV24 modernizēs satura ražošanas un atspoguļošanas tehnisko bāzi un kopā ar interneta portālu "LA.lv" tiks attīstīta arī digitālā satura pieejamība.
AS "TV Latvija" finanšu direktors Krists Kalniņš klāsta, ka, "veicot šīs investīcijas, mediji ne tikai spēs pielāgoties pārmaiņām, bet varēs arī piedāvāt daudz plašāku un bagātīgāku saturu savai auditorijai labākā kvalitātē". Tāpat uzņēmums spēšot piedāvāt arī vairāk pakalpojumu saviem klientiem un palielināt savus ienākumus nākotnē.
"TV Latvija" projektu realizēšot ar Eiropas Savienības atveseļošanās fonda finansiālu atbalstu 747 070 eiro apmērā.
"TV Latvija" 2023.gadu noslēdza ar 790 850 eiro apgrozījumu un 182 606 eiro zaudējumiem, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija. Finanšu dati par pagājušo gadu vēl nav pieejami. Kompānija reģistrēta 2007.gadā, un tās pamatkapitāls ir 800 004 eiro. Uzņēmuma patiesā labuma guvēji ir Klāvs Kalniņš un Rūdolfs Ēķis, kuriem uz pusēm pieder SIA "Ekis & Co-Positioning and Consulting".
TV24 un portāls "LA.lv" investēt divus miljonus eiro digitālā satura attīstībā un tehnikas modernizācijā
LETA 03.04.2025
Vaidere: Neatrisināti konflikti vēja parku lēmumos apdraud Latvijas drošību un sabiedrības uzticību
LETA 21.01.2026
Rīga, 21. janv., LETA. Neatrisināti konflikti vēja parku lēmumos apdraud Latvijas drošību un sabiedrības uzticību, uzskata Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Inese Vaidere (JV).
Kā aģentūru LETA informēja politiķes birojā, Vaidere ir vērsusies pie pre
...
papildināta - ĀCM uzliesmojums konstatēts "Vaiņodes bekona" cūku novietnē ar vairāk nekā 22 000 cūku
LETA 21.01.2026
(Pievienoti PVD un "Vaiņodes bekona" komentāri 5.-7. rindkopā; papildināta 11. rindkopa.)
Rīga, 21. janv., LETA. Āfrikas cūku mēra (ĀCM) uzliesmojums konstatēts Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastā, SIA "Vaiņodes bekons" cūku novietnē ar vairāk n
...
Bauskas slimnīca konstatē pārkāpumus un atlaiž iepriekš pēc sūdzībām atstādināto ārsti
LETA 21.01.2026
Rīga, 21. janv., LETA. Bauskas slimnīca konstatējusi pārkāpumus un atlaidusi iepriekš pēc pacientu sūdzībām atstādināto ārsti, aģentūra LETA uzzināja SIA "Bauskas slimnīca".
Izvērtēšanas procesā, analizējot vairākas saņemtās pacientu sūdzības un ārs
...