Rīga, 2.apr., LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā trešdien plkst.15 turpinās skatīt krimināllietu pret bijušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku, ģenerāli Juri Šulti par personas nonāvēšanu medību laikā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Stopiņu pagastā 2022.gada novembra beigās medībās gāja bojā cilvēks. Sākotnēji esot ticis konstatēts, ka personai iestājusies bioloģiska nāve, tomēr vēlāk pēc tiesu medicīnas eksperta veiktās apskates konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes, līdz ar to izmeklēšana tika nodota Iekšējās drošības birojam.
Iekšējās drošības birojs lietas izmeklēšanas gaitā secināja, ka Šulte medību laikā no sev piederošā medību ieroča izdarīja šāvienu un trāpīja personai, kura no gūtajiem ievainojumiem gāja bojā.
Pirmstiesas izmeklēšanas laikā bijušajai Valsts policijas amatpersonai tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.
Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka medībās dzīvību zaudējis uzņēmējs Jānis Garkalns. "Firmas.lv" informācija liecina, ka Garkalns bija īpašnieks Stopiņu novada Ulbrokā reģistrētajam apsardzes uzņēmumam "Alabais". Tāpat viņš un kādreizējā Rīgas reģiona kriminālpolicijas priekšnieka Andreja Sozinova dēls Ričards Sozinovs bija īpašnieki drošības sistēmu uzņēmumam "Shield Security Group".
Tikmēr Šulte pēc medībām priekšniecībai paziņoja par došanos izdienas pensijā.
Turpinās skatīt bijušā policijas ģenerāļa krimināllietu par personas nonāvēšanu medību laikā
LETA 02.04.2025
Pagarina konkursu uz farmācijas, biomedicīnas un medicīnas tehnoloģiju pētniecības projektu vērtēšanas komisijas locekļu vakancēm
LETA 30.06.2026
Rīga, 30. jūn., LETA. SIA "Farmācijas, biomedicīnas un medicīnas tehnoloģiju kompetences centrs" pagarinājusi pieteikšanās termiņu konkursā uz pētniecības projektu vērtēšanas komisijas locekļu vakancēm, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvija
...
Liepājā no augusta pieaugs siltumenerģijas tarifs
LETA 30.06.2026
Rīga, 30. jūn., LETA. SIA "Liepājas enerģija" siltumenerģijas tarifs no 1. augusta atkarībā no dabasgāzes cenas pieaugs par 4,2-10,3%, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis" publiskotais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK)
...
"Mārtiņa beķerejas" īpašnieka apgrozījums pērn pieaudzis par 2,7%
LETA 30.06.2026
Rīga, 30. jūn., LETA. Konditorejas izstrādājumu zīmola "Mārtiņa beķereja" īpašnieks SIA "Pērse L.L.K." pagājušajā gadā strādāja ar 5,108 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,7% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī uzņēmums cieta zaudējumus 26 186 eiro
...