Rīga, 30.marts, LETA. No septembra varētu nedaudz samazināties SIA "Ādažu namsaimnieks" siltumenerģijas tarifi Ādažos un Kadagā, bet pieaugt Carnikavā un Carnikavas pagastā, liecina publikācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Siltumenerģijas apgādes tarifs varētu samazināties par 2,3% jeb no 114,95 eiro par megavatstundu līdz 112,29 eiro par megavatstundu.
Tarifa izmaiņas esot saistītas ar iepirktās siltumenerģijas cenu izmaiņām un citu mainīgo un pastāvīgo izmaksu izmaiņām.
SIA "Ādažu namsaimnieks" tarifu projektu iesniedzis Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai.
Savukārt Carnikavā un Carnikavas pagastā Siltumenerģijas apgādes tarifs varētu pieaugt no 119,54 eiro par megavatstundu līdz 128,45 eiro par megavatstundu jeb par 7,5%.
Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekts Carnikavā un Carnikavas pagastā iesniegts regulatoram pirmo reizi.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, Ādažu novada pašvaldībai piederošā SIA "Ādažu namsaimnieks" reģistrēta 2004.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 638 845 eiro.
Uzņēmums 2023.gadā strādāja ar 3,42 miljonu eiro apgrozījumu un 34 900 eiro zaudējumiem.
Septembrī varētu nedaudz samazināties siltuma tarifi Ādažos un Kadagā, bet pieaugt Carnikavā
LETA 30.03.2025
"Bio-Venta" atklās jaunu eļļas spiešanas līniju
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. Biodegvielas ražotājs SIA "Bio-Venta" piektdien plkst. 11 atklās eļļas spiešanas ceha otro līniju, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Uzņēmumā norāda, ka ir noslēdzies būtisks attīstības posms, kura laikā rapša sēklu pārstrādes
...
"Latvijas vēja parki" pērn strādāja ar 1,4 miljonu eiro zaudējumiem
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. AS "Latvenergo" piederošās SIA "Latvijas vēja parki" zaudējumi pagājušajā gadā pieauga par 28% - līdz 1,399 miljoniem eiro, un kompānija neguva ieņēmumus no pamatdarbības, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārsk
...
"Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no maija pieaugs vidēji par 21,6%
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. SIA "Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. maija pieaugs vidēji par 21,6%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotais lēmums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Tostarp kompānij
...