Rīga, 31.marts, LETA. AS "Indexo banka" pamatkapitāls palielināts par 800 000 eiro - līdz 18 109 455 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Līdz šim "Indexo banka" pamatkapitāls bija 17 309 455 eiro.
Uzņēmuma pamatkapitāls palielināts, emitējot 800 000 jaunu akciju.
Jau ziņots, ka Eiropas Centrālā banka licenci "Indexo bankai" kredītiestādes darbībai izsniedza 2024.gada 15.maijā. Darbību "Indexo banka" sāka 2024.gada 28.augustā. Bankas īpašniece ir ieguldījumu pārvaldes sabiedrība "Indexo".
"Indexo" koncerna zaudējumi pagājušajā gadā saistībā ar investīcijām "Indexo bankas" izveidē bija 5,382 miljoni eiro, kas ir par 85,7% vairāk nekā 2023.gadā.
"Indexo" lielākie akcionāri ir Henrikam Karmo piederošā SIA "Perfect Match" ar 8,93%, Valdim Siksnim piederošā SIA "VSCAP" ar 6,69%, Igaunijas uzņēmums "Barolo Finants", kura īpašnieks ir Indreks Gusevs, ar 5,64%, Igaunijas uzņēmums "Saggis", kura īpašnieks ir Sandu Hubans, ar 4,99%, SIA "IN Finance", kuras kontrolējošā persona ir Jekaterina Ņikuļina, ar 4,99%, kā arī Mārcis Martinsons ar 4,98% "Indexo" akciju. Pārējo akcionāru īpašumā katram ir mazāk nekā 5% akciju.
"Indexo" izveidota 2017.gadā. "Indexo" akcijas ir iekļautas "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā.
"Indexo banka" pamatkapitāls palielināts par 800 000 eiro
LETA 31.03.2025
Vaidere: Neatrisināti konflikti vēja parku lēmumos apdraud Latvijas drošību un sabiedrības uzticību
LETA 21.01.2026
Rīga, 21. janv., LETA. Neatrisināti konflikti vēja parku lēmumos apdraud Latvijas drošību un sabiedrības uzticību, uzskata Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Inese Vaidere (JV).
Kā aģentūru LETA informēja politiķes birojā, Vaidere ir vērsusies pie pre
...
papildināta - ĀCM uzliesmojums konstatēts "Vaiņodes bekona" cūku novietnē ar vairāk nekā 22 000 cūku
LETA 21.01.2026
(Pievienoti PVD un "Vaiņodes bekona" komentāri 5.-7. rindkopā; papildināta 11. rindkopa.)
Rīga, 21. janv., LETA. Āfrikas cūku mēra (ĀCM) uzliesmojums konstatēts Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastā, SIA "Vaiņodes bekons" cūku novietnē ar vairāk n
...
Bauskas slimnīca konstatē pārkāpumus un atlaiž iepriekš pēc sūdzībām atstādināto ārsti
LETA 21.01.2026
Rīga, 21. janv., LETA. Bauskas slimnīca konstatējusi pārkāpumus un atlaidusi iepriekš pēc pacientu sūdzībām atstādināto ārsti, aģentūra LETA uzzināja SIA "Bauskas slimnīca".
Izvērtēšanas procesā, analizējot vairākas saņemtās pacientu sūdzības un ārs
...