Rīga, 25.marts, LETA. Programmatūras izstrādātājs "C.T.CO" pagājušajā gadā strādāja ar 54,39 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,2% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 20,4% un bija 7,066 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2024.gads bijis stabils, un ar pozitīvu attīstību.
Tāpat "C.T.CO" vadība uzskata, ka Krievijas izraisītais karš Ukrainā arī turpmāk neradīs būtisku ietekmi uz uzņēmuma darbību.
Vadības ziņojumā teikts, ka 2025.gadā "C.T.CO" plāno turpināt pakalpojumu sniegšanu, orientējoties uz jaunu pakalpojumu veidu piedāvāšanu klientiem ar nolūku noturēt esošos klientus un piesaistīt jaunus.
"C.T.CO" 2023.gadā strādāja ar 58,011 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 43,4% un bija 5,868 miljoni eiro.
Kompānija reģistrēta 1999.gada maijā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro. "C.T.CO" vienīgais īpašnieks ir Kiprā reģistrētais uzņēmums "Com Tec Co It Ltd".
Programmatūras izstrādātāja "C.T.CO" apgrozījums pērn sarucis par 6,2%
LETA 25.03.2025
Saistībā ar pārbūvi Onkoloģijas centra nodaļu pakāpeniska pārcelšana plānota līdz jūnijam
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Saistībā ar pārbūvi Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) nodaļu pakāpenisku pārcelšanu uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāru "Gaiļezers" plānots pabeigt līdz 2026. gada jūnijam, ceturtdien informēja
...
CSP saņēmusi trīs pieteikumus datu izmantošanai cenu monitoringa rīka veidošanai
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Līdz šim brīdim Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir saņēmusi trīs pieteikumus no komersantiem, kuri izteikuši vēlmi saņemt datus cenu monitoringa rīka veidošanai, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
Šobrīd CSP
...
Latvijas Banka atļauj "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Šogad jūnijā Latvijas Bankas uzraudzības komiteja bija pieņēmusi lēmumu apturēt
...