Rīga, 11.marts, LETA. Valdība šodien lēma piešķirt 1936 eiro Krāslavas pašvaldībai, lai kompensētu tai nodotās arestētās storu ikru ražotnes mantas un nekustamā īpašuma glabāšanu un aizsardzību no 2024.gada 1.augusta līdz 31.decembrim.
Finansējums piešķirts no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem".
Kā vēstīts, ar 2023.gada 2.oktobra Rīgas pilsētas tiesas lēmumu kriminālprocesā nolemts nodot Krāslavas novada pašvaldībai glabāšanā kustamo mantu 49 740 eiro vērtībā, kas atrodas SIA "Akva Systems" piederošajā nekustamajā īpašumā "Amina", šim pašam uzņēmumam piederošo kustamo mantu 383 290 eiro vērtībā un zivju audzēšanas fermu "Amina - 2".
Kā liecina "Firmas.lv" pieejamā informācija, uzņēmumam "Akva Systems" 2020.gadā pasludināta maksātnespēja. Uzņēmums reģistrēts 2010.gadā, un tā 100% kapitāla daļas pieder SIA "Caspian fish".
Krāslavas pašvaldībai piešķir 1936 eiro par arestētas storu ikru ražotnes glabāšanu
LETA 11.03.2025
Rēzeknes pašvaldība pārcēlusi piektdien plānoto darba grupas sēdi par koncertzāles "Gors" nākotni
LETA 22.01.2026
Rīga, 22. janv., LETA. Rēzeknes pašvaldība ir pārcēlusi piektdien plānoto darba grupas sēdi par koncertzāles "Gors" nākotni, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.
Kā aģentūrai LETA klāstīja Rēzeknes domes priekšsēdētāja padomniece stratēģiskās komun
...
Siguldas novada domes deputāti atbalsta tirgus izveidi Raganā
LETA 22.01.2026
Rīga, 22. janv., LETA. Siguldas novada domes deputāti ceturtdien atbalstīja tirgus izveidi Raganā.
Iesniegumu par tirgus statusa piešķiršanu īpašumiem Tirgus ielā 5b un Tirgus ielā 7, Raganā, Krimuldas pagastā, Siguldas novada pašvaldībā bija iesnie
...
Tirgotāji: Lielā pieprasījuma dēļ vairākos veikalos nav iespējams iegādāties kurināmo
LETA 22.01.2026
Rīga, 22. janv., LETA. Latvijā lielā pieprasījuma dēļ vairākos veikalos nav iespējams iegādāties kurināmo, aģentūrai LETA atzina aptaujātie uzņēmumi.
SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"" ("Kurši") valdes priekšsēdētājs Agnis Bērziņš aģentūrai LETA norād
...