Rīga, 25.febr., LETA. Vidzemes slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļa sadarbībā ar Dzemdību nama fondu no šī gada februāra nodrošina individuālās bezmaksas zīdīšanas konsultācijas, aģentūru LETA informēja slimnīcā.
Konsultācijas pieejamas visām jaunajām māmiņām. Tās vadīs vecmātes, kas sniedz gan teorētisku, gan praktisku atbalstu veiksmīgai mazuļa zīdīšanai.
Zīdīšana ir būtiska mazuļa attīstībai un veselībai, taču, kā norāda slimnīcā, jaunajām māmiņām nereti rodas dažādi jautājumi un izaicinājumi šajā procesā.
Plānots, ka individuālo konsultāciju laikā vecmāte palīdzēs atrisināt zīdīšanas problēmas, nodrošinot komfortablu zīdīšanas pieredzi.
Bezmaksas konsultācijai var pieteikties pa tālruni 64202595 darba dienās no plkst.8 līdz 15.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Vidzemes slimnīca" apgrozījums 2023.gadā bija 26,80 miljoni eiro, bet peļņa - 0,44 miljoni eiro. 74,07% Vidzemes slimnīcas kapitāla pieder Valmieras novada pašvaldībai, 25,03% - Valkas novada pašvaldībai, bet 0,9% - Rīgas Stradiņa universitātei.
Vidzemes slimnīcā piedāvā individuālas bezmaksas zīdīšanas konsultācijas
LETA 25.02.2025
"Rocket Bean" atklās jauno grauzdētavu
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Kafijas grauzdēšanas uzņēmums SIA "King Coffee Service", kas strādā ar zīmolu "Rocket Bean", šodien atklās jaunu grauzdētavu, kuras izveidē ieguldīti aptuveni 2,5 miljoni eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
"Rocket
...
Biržas ieguldījumu fondu sarakstā iekļaus "Signet Baltic Bond Fund" ieguldījumu apliecības
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Biržas "Nasdaq Riga" ieguldījumu fondu sarakstā šodien iekļaus ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Signet Asset Management Latvia" ieguldījumu fonda "Signet Baltic Bond Fund" ieguldījumu apliecības, teikts biržas paziņojumā.
"Sig
...
Maizes ceptuves "Lāči" apgrozījums pērn samazinājies par 3,4%
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Maizes ceptuve SIA "Lāči" pagājušajā gadā strādāja ar 10,73 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,4% mazāk nekā 2024. gadā, kā arī kompānija cieta zaudējumus 199 823 eiro apmēra pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv
...