Rīga, 17.febr., LETA. SIA "Adven Sigulda" siltumenerģijas gala tarifs Siguldā no šā gada 1.marta pieaugs par 5,9% un būs 99,03 eiro par megavatstundu (MWh), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes lēmums.
Tostarp siltumenerģijas ražošanas tarifs no 1.marta līdz 2026.gada 31.oktobrim būs 66,43 eiro par MWh, kas ir par 7,2% vairāk, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs būs 27,54 eiro par MWh, kas ir pieaugums par 3,3%, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs saglabāsies nemainīgs un būs 0,70 eiro par MWh. Šajā siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifā būs iekļauta neparedzēto izmaksu komponente 4,15 eiro par MWh.
Savukārt no 2026.gada 1.novembra siltumenerģijas gala tarifs samazināsies par 4,2% un būs 94,88 eiro par MWh. Siltumenerģijas ražošanas tarifs, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs, kā arī siltumenerģijas tirdzniecības tarifs saglabāsies nemainīgs, bet tarifā vairs nebūs iekļauta neparedzēto izmaksu komponente.
SPRK padomes lēmumā arī nolemts uzdot "Adven Sigulda", nosakot jaunus siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus pie aprēķinātā siltumenerģijas gala tarifa, pieskaitīt dabasgāzes akcīzes nodokļa komponenti 0,21 eiro par MWh.
Šobrīd "Adven Sigulda" siltumenerģijas gala tarifs ir 93,55 eiro par MWh. Tostarp siltumenerģijas ražošanas tarifs ir 61,95 eiro par MWh, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs ir 26,65 eiro par MWh, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs ir 0,70 eiro par MWh. Tarifā iekļauta arī neparedzēto izdevumu komponente 4,15 eiro par MWh.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Adven Sigulda" 2023.gadā strādāja ar 2,696 miljonu eiro apgrozījumu un 43 300 eiro peļņu. Uzņēmums reģistrēts 2004.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2,335 miljoni eiro. "Adven Latvia" pieder SIA "Adven Latvia".
Siguldā martā siltumenerģijas tarifs pieaugs par 5,9%
LETA 17.02.2025
"Rocket Bean" atklās jauno grauzdētavu
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Kafijas grauzdēšanas uzņēmums SIA "King Coffee Service", kas strādā ar zīmolu "Rocket Bean", šodien atklās jaunu grauzdētavu, kuras izveidē ieguldīti aptuveni 2,5 miljoni eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
"Rocket
...
Biržas ieguldījumu fondu sarakstā iekļaus "Signet Baltic Bond Fund" ieguldījumu apliecības
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Biržas "Nasdaq Riga" ieguldījumu fondu sarakstā šodien iekļaus ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Signet Asset Management Latvia" ieguldījumu fonda "Signet Baltic Bond Fund" ieguldījumu apliecības, teikts biržas paziņojumā.
"Sig
...
Maizes ceptuves "Lāči" apgrozījums pērn samazinājies par 3,4%
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Maizes ceptuve SIA "Lāči" pagājušajā gadā strādāja ar 10,73 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,4% mazāk nekā 2024. gadā, kā arī kompānija cieta zaudējumus 199 823 eiro apmēra pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv
...