Rīga, 10.febr., LETA. Pasažieru automašīnu zīmola "Volkswagen" vadītāja amatā Baltijas valstīs iecelts Laurins Žukausks, aģentūru LETA informēja automašīnu "Volkswagen" izplatītāja Baltijā un "Audi" automašīnu importētāja Latvijā un Lietuvā "Moller Baltic Import" pārstāvji.
Kompānijā norāda, ka karjeru Žukausks automobiļu nozarē sāka 2005.gadā, strādājot kā pārdošanas konsultants "Volkswagen" centrā Lietuvā. Tāpat viņš ir ieņēmis vairākus amatus dažādos uzņēmumos, iegūstot pieredzi auto nozarē.
Tostarp no 2022.gada 1.aprīļa Žukausks "Moller Baltic Import" strādāja par "Volkswagen" pasažieru auto pārdošanas nodaļas vadītāju Baltijas valstīs.
LETA jau ziņoja, ka līdzšinējais "Volkswagen" pasažieru auto zīmola vadītājs Baltijas valstīs Justs Nekrošus pērn 3.decembrī tika iecelts par "Moller Baltic Import" izpilddirektoru.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Moller Baltic Import" apgrozījums 2023.gadā bija 332,119 miljoni eiro, kas ir par 15,7% vairāk nekā 2022.gadā, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 3,2% - līdz 13,467 miljoniem eiro.
Kompānija reģistrēta 2008.gadā, un tās pamatkapitāls ir 7,807 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Volkswagen" zīmola vadītāja amatā Baltijas valstīs iecelts Žukausks
LETA 10.02.2025
"Rocket Bean" atklās jauno grauzdētavu
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Kafijas grauzdēšanas uzņēmums SIA "King Coffee Service", kas strādā ar zīmolu "Rocket Bean", šodien atklās jaunu grauzdētavu, kuras izveidē ieguldīti aptuveni 2,5 miljoni eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
"Rocket
...
Biržas ieguldījumu fondu sarakstā iekļaus "Signet Baltic Bond Fund" ieguldījumu apliecības
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Biržas "Nasdaq Riga" ieguldījumu fondu sarakstā šodien iekļaus ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Signet Asset Management Latvia" ieguldījumu fonda "Signet Baltic Bond Fund" ieguldījumu apliecības, teikts biržas paziņojumā.
"Sig
...
Maizes ceptuves "Lāči" apgrozījums pērn samazinājies par 3,4%
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Maizes ceptuve SIA "Lāči" pagājušajā gadā strādāja ar 10,73 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,4% mazāk nekā 2024. gadā, kā arī kompānija cieta zaudējumus 199 823 eiro apmēra pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv
...