Rīga, 24.janv., LETA. VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) ar 1,53 miljonu eiro sākumcenu elektroniskajā izsolē ar augšupejošu soli atkārtoti piedāvās iegādāties ēku Brīvības ielā, Rīgā, kurā atrodas veikals "Santa un Barbara", liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Īpašumu Brīvības ielā 188 veido zemes vienība 5408 kvadrātmetru platībā, divu stāvu veikala ēka, kā arī divas noliktavu ēkas kopā ar asfaltētiem laukumiem. Izsoles sākumcena ir 1,53 miljoni eiro, izsoles solis - 10 000 eiro.
Izsoles noslēgsies 24.februārī plkst.13.
Jau vēstīts, ka iepriekšējā izsolē, kas noslēdzās 2024.gada 22.augustā, īpašums tika piedāvāts ar 1,53 miljonu eiro sākumcenu, bet izsolē, kas noslēdzās 2024.gada 8.jūlijā, VNĪ attiecīgo īpašumu piedāvāja iegādāties ar 1,7 miljonu eiro sākumcenu.
Veikala "Santa un Barbara" īpašniece ir SIA "Javis", kura reģistrēta 1994.gadā, liecina "Firmas.lv" dati. Kompānijas pamatkapitāls ir 28 400 eiro, bet vienīgais īpašnieks ir Vadims Vlasovs. 2023.gadā kompānijas apgrozījums bija 2,154 miljoni eiro, bet peļņa - 50 609 eiro.
VNĪ izveidota 1996.gadā, un tās vienīgā īpašniece ir Finanšu ministrija.
"Valsts nekustamie īpašumi" ar 1,53 miljonu eiro sākumcenu atkārtoti izsolīs ēku Brīvības ielā
LETA 24.01.2025
Asociācija pārmet "Rīgas siltumam" pārāk dārgas siltumenerģijas iepirkšanu; uzņēmums pārmetumus noraida
LETA 23.01.2026
Rīga, 23. janv., LETA. Rīgas ilgtspējīgas siltumapgādes asociācija pārmet AS "Rīgas siltums" pārāk dārgas siltumenerģijas iepirkšanu, bet "Rīgas siltums" pārmetumus noraida, skaidrojot, ka viss tiek darīts atbilstoši likumam un ikdienas izsolēs jebku
...
"Forevers": ĀCM uzliesmojumam "Vaiņodes bekons" novietnē nevajadzētu būtiski ietekmēt cūkgaļas pieejamību
LETA 23.01.2026
Rīga, 23. janv., LETA. Nav pamata uzskatīt, ka Āfrikas cūku mēra (ĀCM) uzliesmojums Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastā SIA "Vaiņodes bekons" cūku novietnē ar vairāk nekā 22 000 mājas cūku būtiski ietekmēs cūkgaļas pieejamību Latvijas tirgū, jo t
...
"Vaiņodes bekona" novietnē likvidēs kopumā 22 262 cūkas
LETA 23.01.2026
Rīga, 23. janv., LETA. Āfrikas cūku mēra (ĀCM) skartajā SIA "Vaiņodes bekons" cūku novietnē Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastā likvidēs kopumā 22 262 cūkas, aģentūrai LETA pavēstīja Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD).
Dienests, veicot epid
...