Rīga, 26.dec., LETA. Šodien plkst.17 Bulduru luterāņu dievnamā muzikālā svētbrīdī tiks ieskandinātas jaunas ērģeles, aģentūra LETA uzzināja Jūrmalas pašvaldībā.
Ar jauno ērģeļu skaņām klausītājus iepazīstinās ērģelnieces Edīte Alpe un Luīze Klinta Mardanova, bet Ziemassvētku dziesmas dziedās Inga Šļubovska-Kancēviča.
Ekumēniskajā svētbrīdī piedalīsies arī Jūrmalas katoļu draudžu prāvests Andris Blūms.
Jaunās Bulduru baznīcas ērģeles ir slavenās vācu ērģeļbūves firmas "Walcker" instruments, būvēts 1952.gadā. Latvijā zināmākās šīs firmas ērģeles atrodas Rīgas Domā un Latvijas Universitātes Lielajā aulā.
Pateicoties draudzes iniciatīvai, šis instruments ir atvests no Vācijas un salīdzinoši īsā laikā uzstādīts Bulduru dievnamā.
Bulduru baznīcā notiks muzikāls svētbrīdis jauno ērģeļu iesvētei
LETA 26.12.2024
Konstrukciju sliktā tehniskā stāvokļa dēļ Bauskas slimnīcā uz laiku slēdz Terapijas un aprūpes nodaļu
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Bauskas slimnīcas labā spārna otrā stāva pārseguma konstrukcijas ir sliktā tehniskā stāvoklī, tāpēc drošības nolūkos slimnīcā uz laiku slēgta Terapijas un aprūpes nodaļa, aģentūru LETA informēja slimnīcā.
Pirmdien, 22. decembrī
...
Veikala "LaTS" izveidē Hospitāļu ielā investē aptuveni 50 000 eiro
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Veikala "LaTS" izveidē Rīgā, Hospitāļu ielā, investēti aptuveni 50 000 eiro, aģentūru LETA informēja "LaTS" pārvaldītāja SIA "Latvijas tirgotāju savienība".
"LaTS" veikalu tīkla komercdirektore Kitija Didžus norāda, ka jaunā ve
...
Izmeklēšanas nepilnību dēļ būvnieku karteļa lietu atgriež izskatīšanai apgabaltiesā
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Augstākā tiesa (AT) ir atcēlusi Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru bija noraidīti būvniecības komercsabiedrību pieteikumi par Konkurences padomes (KP) lēmuma atcelšanu, un nodevusi lietu jaunai izskatīšanai Adminis
...