Rīga, 20.dec., LETA. Iepirkšanās un izklaides centra "Akropole Rīga" administrācija nolēmusi nevērsties policijā ar oficiālu iesniegumu par Ziemassvētku egles apzagšanu, aģentūru LETA informēja tirdzniecības centra pārstāvji.
"Akropole Rīga" pārstāvji skaidro, ka šāds lēmums pieņemts, izvērtējot notikušo, tostarp ņemot vērā nepilngadīgo personu iesaisti, un konsultējoties arī ar atbildīgajām iestādēm.
Jau ziņots, ka svētdien, 15.decembrī, "Akropole Rīga" vairāki desmiti cilvēku apzaga no "Pringles" čipsu iepakojumiem veidotu Ziemassvētku egli.
"Akropole Rīga" administrācijas pārstāvji iepriekš norādīja, ka saistībā ar "Coca-cola" Ziemassvētku pasākumu, tirdzniecības centrā bija neierasti liels apmeklētāju skaits un neskatoties uz veiktajiem papildu drošības un kārtības pasākumiem, apmeklētāji sāka kāpt pāri instalācijas norobežojumam un patvaļīgi ņemt instalācijā izvietotās preces.
Tirdzniecības centra apmeklētāju rīcības rezultātā tika bojāts izvietotais reklāmas stends.
Tirdzniecības centra "Akropole Rīga" īpašnieks ir SIA "M257", kas savukārt pilnībā pieder Nīderlandē reģistrētajam "Akropolis Real Estate B.V.", liecina "Firmas.lv"
"M257" 2023.gadā strādāja ar 22,973 miljonu eiro apgrozījumu un uzņēmuma peļņa bija 17,38 miljoni eiro. Uzņēmums reģistrēts 2004.gadā, un tā pamatkapitāls ir 66 359 674 eiro.
"Akropole Rīga" nevērsties policijā saistībā ar Ziemassvētku egles apzagšanu
LETA 20.12.2024
"Rocket Bean" atklās jauno grauzdētavu
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Kafijas grauzdēšanas uzņēmums SIA "King Coffee Service", kas strādā ar zīmolu "Rocket Bean", šodien atklās jaunu grauzdētavu, kuras izveidē ieguldīti aptuveni 2,5 miljoni eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
"Rocket
...
Biržas ieguldījumu fondu sarakstā iekļaus "Signet Baltic Bond Fund" ieguldījumu apliecības
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Biržas "Nasdaq Riga" ieguldījumu fondu sarakstā šodien iekļaus ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Signet Asset Management Latvia" ieguldījumu fonda "Signet Baltic Bond Fund" ieguldījumu apliecības, teikts biržas paziņojumā.
"Sig
...
Maizes ceptuves "Lāči" apgrozījums pērn samazinājies par 3,4%
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Maizes ceptuve SIA "Lāči" pagājušajā gadā strādāja ar 10,73 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,4% mazāk nekā 2024. gadā, kā arī kompānija cieta zaudējumus 199 823 eiro apmēra pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv
...