Rīga, 19.dec., LETA. Sabiedriskā transporta padome uzdevusi Autotransporta direkcijai (ATD) slēgt tiešā piešķīruma līgumu ar līdzšinējo pārvadātāju AS "Cata" par reģionālo autobusu pārvadājumu nodrošināšanu Cēsu, Limbažu un Siguldas maršruta tīkla daļās no 2025.gada 1.janvāra līdz 2026.gada 30.jūnijam, aģentūra LETA noskaidroja direkcijā.
ATD norādīja, ka izsludinātais atklātais konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu reģionālā maršruta tīkla daļās "Cēsis" un "Limbaži, Sigulda" ir apstrīdēts Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB), tādējādi atbilstoši konkursa rezultātiem nav iespējams sākt pakalpojuma izpildi no 2025.gada 1.janvāra.
Direkcijā skaidroja, ka šāds lēmums pieņemts, lai nodrošinātu sabiedriskā transporta pakalpojuma sniegšanas nepārtrauktību, jo līdzšinējais tiešā piešķīruma līgums ar "Cata" beigtos 31.decembrī.
Jau ziņots, ka "Cata" šogad 9.decembrī iesniedza sūdzību ATD konkursā par reģionālā sabiedriskā transporta pārvadājumiem Cēsu, Limbažu un Siguldas apkārtnēs.
Iepirkuma noslēguma ziņojumā teikts, ka maršruta tīkla daļā "Cēsis" un "Sigulda, Limbaži" līguma slēgšanas tiesības ir piešķirtas Lietuvas uzņēmumam "Transrevis", kas iesniedza saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu.
Piedāvājumus abās minētajās lotēs iesniedza arī "Cata" un SIA "Autonoma un serviss".
Iepriekš IUB aizliedza ATD bez nepieciešamo grozījumu veikšanas turpināt iepirkuma procedūru un slēgt iepirkuma līgumu. Šādu lēmumu IUB pieņēma, izskatot Lietuvas "Transrevis" un AS "Liepājas autobusu parks" sūdzības.
ATD pārstāvji aģentūrai LETA apstiprināja, ka ATD ir aizliegts slēgt iepirkuma līgumus līdz tiks saņemts IUB lēmums par iesnieguma izskatīšanas rezultātiem vai administratīvās lietas izbeigšanu. Tikmēr ir noslēgts tiešā piešķīruma līgums ar līdzšinējo pārvadātāju "Cata" par reģionālo autobusu pārvadājumu nodrošināšanu Cēsu, Limbažu un Siguldas maršruta tīkla daļās līdz šā gada 31.decembrim.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Cata" " pagājušajā gadā strādāja ar 14,754 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 14,7% - līdz 790 620 eiro.
"Cata" reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,497 miljoni eiro. Pēc "CATA" mājaslapā publiskotās informācijas, kompānijas akcijas pieder Aizkraukles, Cēsu, Limbažu, Ogres, Smiltenes novada pašvaldībām un trim privātiem akcionāriem.
ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.
Reģionālo autobusu pārvadājumus Cēsu, Limbažu un Siguldas apkārtnēs līdz 2026.gada vidum nodrošinās "Cata"
LETA 19.12.2024
"Rocket Bean" atklās jauno grauzdētavu
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Kafijas grauzdēšanas uzņēmums SIA "King Coffee Service", kas strādā ar zīmolu "Rocket Bean", šodien atklās jaunu grauzdētavu, kuras izveidē ieguldīti aptuveni 2,5 miljoni eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
"Rocket
...
Biržas ieguldījumu fondu sarakstā iekļaus "Signet Baltic Bond Fund" ieguldījumu apliecības
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Biržas "Nasdaq Riga" ieguldījumu fondu sarakstā šodien iekļaus ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Signet Asset Management Latvia" ieguldījumu fonda "Signet Baltic Bond Fund" ieguldījumu apliecības, teikts biržas paziņojumā.
"Sig
...
Maizes ceptuves "Lāči" apgrozījums pērn samazinājies par 3,4%
LETA 06.08.2026
Rīga, 6. aug., LETA. Maizes ceptuve SIA "Lāči" pagājušajā gadā strādāja ar 10,73 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,4% mazāk nekā 2024. gadā, kā arī kompānija cieta zaudējumus 199 823 eiro apmēra pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv
...