Rīga, 24.nov., LETA. No 2025.gada 1.janvāra par aptuveni 2% augs SIA "Jēkabpils siltums" tarifs, liecina uzņēmuma Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegtais tarifa projekts.
Jaunais tarifs aprēķināts saskaņā ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodiku un pamatojumu noteiktajam tarifam. Uzņēmumā skaidro, ka izmaiņas pret spēkā esošo tarifu ir saistītas ar kurināmā cenas izmaiņām.
Plānots, ka no jaunā gada tarifs būs 82,47 eiro par megavatstundu, kas ir par 1,92% vairāk nekā pašlaik spēkā esošais tarifs 80,92 eiro par megavatstundu. Šāda maksa par siltumu varētu būt spēkā līdz 2025.gada 30.septembrim.
Savukārt no 2025.gada 1.oktobra "Jēkabpils siltums" tarifu plāno vēl nedaudz celt. Tas sasniegs 82,81 eiro par megavatstundu.
"Jēkabpils siltums" ir Jēkabpils novada pašvaldības uzņēmums. Tā apgrozījums 2023.gadā bija 6,09 miljoni eiro, bet peļņa - nepilni 38 000 eiro -, liecina "Firmas.lv" informācija.
Nākamgad par aptuveni 2% augs "Jēkabpils siltuma" tarifs
LETA 24.11.2024
Saistībā ar pārbūvi Onkoloģijas centra nodaļu pakāpeniska pārcelšana plānota līdz jūnijam
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Saistībā ar pārbūvi Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) nodaļu pakāpenisku pārcelšanu uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāru "Gaiļezers" plānots pabeigt līdz 2026. gada jūnijam, ceturtdien informēja
...
CSP saņēmusi trīs pieteikumus datu izmantošanai cenu monitoringa rīka veidošanai
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Līdz šim brīdim Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir saņēmusi trīs pieteikumus no komersantiem, kuri izteikuši vēlmi saņemt datus cenu monitoringa rīka veidošanai, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
Šobrīd CSP
...
Latvijas Banka atļauj "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Šogad jūnijā Latvijas Bankas uzraudzības komiteja bija pieņēmusi lēmumu apturēt
...