Rīga, 28.okt., LETA. Valsts ieņēmumu dienests (VID) piemērojis divus nodrošinājumus vēja ģeneratoru tērauda konstrukciju ražotājam SIA "Madesta", liecina "Firmas.lv" informācija.
VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde 2024.gada 25.oktobrī kompānijai piemērojusi aizliegumu pamatkapitāla samazināšanai.
Tāpat 25.oktobrī VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde piemērojusi aizliegumu komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā.
"Madesta" 24.oktobrī bija VID administrēto nodokļu parāds 154 305 eiro apmērā.
"Madesta" 2022.gadā strādāja ar 11,58 miljonu eiro apgrozījumu un guva 376 378 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija. Finanšu dati par 2023.gadu vēl nav publiskoti.
Uzņēmums reģistrēts 1999.gadā, un tā pamatkapitāls ir 3 829 552 eiro. "Madesta" īpašnieks ir Ukrainas pilsonis Serhijs Ganzelinskis.
VID piemērojis nodrošinājumus vēja ģeneratoru tērauda konstrukciju ražotājam "Madesta"
LETA 28.10.2024
Piena pārstrādes uzņēmuma "Baltic Dairy Board" apgrozījums pērn pieaudzis par 85,7%
LETA 07.08.2026
Rīga, 7. aug., LETA. Piena pārstrādes uzņēmums SIA "Baltic Dairy Board" pagājušajā gadā strādāja ar 22,475 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 85,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās 2,2 reizes un bija 904 477 eiro, liecin
...
"Enefit": Elektroenerģijas vidējā cena augustā Latvijā varētu mēreni pieaugt
LETA 07.08.2026
Rīga, 7. aug., LETA. Augustā, dienām kļūstot īsākām, pakāpeniski mazināsies saules enerģijas ietekme, un elektroenerģijas vidējā cena Latvijā varētu mēreni pieaugt, aģentūrai LETA prognozēja energokompānijas SIA "Enefit" pārstāvji.
Jūlijā elektroene
...
Kokapstrādes uzņēmuma "Pata Saldus" apgrozījums pērn palielinājies par 10,4%
LETA 07.08.2026
Rīga, 7. aug., LETA. Kokapstrādes uzņēmums AS "Pata Saldus" pagājušajā gadā strādāja ar 67,802 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 35,1% un bija 2,8 miljoni eiro, liecina informācij
...