Rīga, 19.sept., LETA. Biznesa centrs "Skanstes City" un apdrošināšanas sabiedrība "Ergo" noslēguši jaunu ilgtermiņa sadarbības līgumu, kas paredz "Ergo" galvenā biroja un klientu apkalpošanas filiāles izveidi, aģentūru LETA informēja biznesa centra pārstāvji.
Telpas tiks iekārtotas vairāk nekā 1800 kvadrātmetru platībā atbilstoši "Ergo" ikdienas vajadzībām.
SIA "Skanstes City" valdes loceklis Andris Kozlovskis skaidro, ka projektēšanas gaitā ir plānots sasniegt būtiskus funkcionālus un efektivitātes uzlabojumus gan birojam paredzētajā platībā, darba vides komfortā, gan arī telpu funkciju daudzveidībā. Paralēli tam ieplānots pārbūvēt arī ieejas halles, izveidot jaunu konferenču centru un būtiski uzlabot ārtelpas kvalitāti.
"Ergo" Latvijas filiāļu vadītāja Aija Medne norāda, ka "Skanstes City" ir "Ergo" galvenā biroja mājvieta jau 12 gadus, un nolemts turpināt darbību, nedaudz mainot biroja lokāciju "Skanstes City" kvartālā. "Ergo" apzinājies nepieciešamību pēc biroja telpām vienā stāvā, kas ļaus ciešāk sadarboties dažādām nodaļām.
"Skanstes City" biroja kvartāls ietilpst nekustamo īpašumu fonda "SG Capital Partners Fund 1" nekustamo īpašumu portfelī. Fonda kopējais aktīvu apmērs pārsniedz 140 miljonus eiro.
"Skanstes City" pagājušajā gadā strādāja ar 7,962 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,8% vairāk nekā 2022.gadā, kā arī cieta 1,709 miljonu eiro zaudējumus pretstatā gadu iepriekš gūtajai peļņai, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmums reģistrēts 1998.gadā, un tā pamatkapitāls ir 8 804 239 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir nekustamo īpašumu fonds "SG Capital Partners Fund 1".
"Ergo" pērn Baltijā bija trešais lielākais risku apdrošinātājs ar tirgus daļu 14%. Pērn "Ergo" Latvijā, Lietuvā un Igaunijā kopējais parakstīto prēmiju apmērs sasniedza 358 miljonus eiro.
Latvijā strādā risku apdrošinātāja "Ergo Insurance" un dzīvības apdrošināšanas kompānijas "Ergo Life Insurance" filiāles, kuras 2023.gadā apdrošināšanas bruto prēmijās parakstīja kopumā 89,908 miljonus eiro, kas ir par 6,4% vairāk nekā 2022.gadā.
"Skanstes City" noslēdz ilgtermiņa telpu nomas līgumu ar "Ergo"
LETA 19.09.2024
Liepājas SEZ pārvalde izbūvē piebraucamo ceļu uz ostas 92. piestātni
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde sākusi piebraucamā ceļa izbūvi uz ostas 92. piestātni, kas tiek līdzfinansēta no Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda Rīcības programmas zivsaimniecības attīst
...
precizēta - Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie
LETA 25.03.2026
(Pirmajā rindkopā precizēts saslimušo skaits.)
Rīga, 25. marts, LETA. Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.
Kopumā šajā uzliesmojumā Latv
...
Staiceles pagasta saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 15 aitas
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Limbažu novada Staiceles pagastā zemnieku saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 14 jaunaitas un vienu teķi, aģentūrai LETA pastāstīja "Upesmārciemi" īpašnieks Toms Arnavs.
Vienlaikus zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS
...