Rīga, 27.aug., LETA. Kādreizējā "Elkor Plaza" telpās Brīvības gatvē, Rīgā, ceturtdien, 29.augustā, atklās tirdzniecības centru "Teika Plaza", aģentūru LETA informēja centra pārstāvji.
Tirdzniecības centrā atradīsies tādi veikali kā "Rimi", "Podium", "Tehnikas Center", "Beautyfor", "Jahonts", "Molberts", "Lāči", "Snack'O Land", "Laundromat" un citi.
Savukārt 2025.gada pirmajā ceturksnī tirdzniecības centrā darbu sāks "MyFitness" sporta klubs, kura kopējā teritorija būs teju 2500 kvadrātmetru.
Jau ziņots, ka tirdzniecības centra pārbūvē un rekonstrukcijā bija paredzēts investēt piecus miljonus eiro. "Teika Plaza" kopējā ir 20 000 kvadrātmetru.
Tirdzniecības centra pārstāvji aģentūrai LETA norādīja, ka "Teika Plaza" pieder SIA "EF Mall", savukārt tirdzniecības centra "Teika Plaza" pārvaldīšanu veic starptautiskā nekustamo īpašumu pakalpojumu kompānija "Colliers".
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "EF Mall" reģistrēta 2021.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir divi miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Kipras "RRE Tradecenters Holding Limited", bet patiesais labuma guvējs ir "Rietumu bankas" līdzīpašnieks Leonids Esterkins. Kompānija 2023.gadā strādāja ar 1,005 miljonu eiro apgrozījumu un 828 931 eiro peļņu.
Jau ziņots, ka 2023.gada decembrī Rīgas pilsētas tiesa pasludināja "Elkor" veikalu kādreizējo pārvaldītāju SIA "ETG" par maksātnespējīgu.
Tirdzniecības centru "Elkor" un "Podium" pārvaldošajiem uzņēmumiem SIA "Elkor grupa", "ETG", SIA "Elkor Food & Wine" un SIA "Elkor Gift Shop" 2022.gadā mainījās īpašnieki, nomainot Ilzi Laurāni (iepriekš Popova). Visi minētie uzņēmumi Laurānes īpašumā nonāca nepilnu gadu pēc tam, kad nomira "Elkor" izveidotājs un kompāniju iepriekšējais īpašnieks Aleksandrs Popovs.
Kādreizējā "Elkor Plaza" telpās ceturtdien atklās tirdzniecības centru "Teika Plaza"
LETA 27.08.2024
Kalvītis: "Latvijas gāze" ir nodrošinājusi nepieciešamo dabasgāzes daudzumu nākamajai apkures sezonai
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. AS "Latvijas gāze" ir savlaicīgi nodrošinājusi nepieciešamā dabasgāzes daudzuma iesūknēšanu Inčukalna pazemes gāzes krātuvē un ir pilnībā gatava nodrošināt dabasgāzes piegādes klientiem gaidāmajā apkures sezonā, aģentūrai LETA n
...
Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 28,6%
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 16,694 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,6% mazāk nekā 2024. gadā, bet koncerna zaudējumi pieauga par 14,4%, sasniedzot 21,272 miljon
...
Ekspluatācijā nodota "Merko mājas" projekta "Arena Garden Towers" pirmā ēka
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Ekspluatācijā nodota nekustamo īpašumu attīstītāja "Merko mājas" dzīvojamā kvartāla "Arena Garden Towers" pirmā jeb A1 ēka Skanstes apkaimē, aģentūru LETA informēja attīstītājs.
Ēka ar 13 stāviem un 84 dzīvokļiem ir augstākā dz
...