Rīga, 18.aug., LETA. Skrundas pamatskolu par 2,66 miljoniem eiro rekonstruēs SIA "Rietumu būvvadība", aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Šonedēļ Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska ("Kuldīgas novadam") un SIA "Rietumu būvvadība" valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Puķe parakstīja līgumu par Skrundas pamatskolas rekonstrukciju.
Skrundas skolā paredzēts plašs mācību telpu remonts, ventilācijas sistēmas ierīkošana, kā arī citu inženiertīklu atjaunošana un modernizācija. Pilnībā tiks pārveidotas puspagrabstāvā esošās telpas, kā arī būtiski tiks modernizētas dizaina un tehnoloģiju nodarbību telpas, lai skolēniem piedāvātu mūsdienīgu mācību vidi. Darbi tiks sadalīti vairākās kārtās, nodrošinot mācību procesa nepārtrauktību.
"Rietumu būvvadība" valdes priekšsēdētājs Puķe skaidro, ka ēkas atjaunošanas projekts ievērojami uzlabos Skrundas vidusskolas infrastruktūru, radot modernu un komfortablu mācību vidi. Projekts sniegs būtisku ieguldījumu arī reģiona attīstībā, jo projekta realizācijā "Rietumu būvvadība" iesaistīs vietējos uzņēmējus. Jau patlaban ir noslēgtas vienošanās ar vairākiem Skrundas uzņēmumiem par sadarbību.
Skrundas vidusskolas direktore Agita Grāvere-Prenclava informē, ka šāda veida remonts var notikt, zonējot remonta vietas, tāpēc mācības plānos tā, lai daļa skolēnu var palikt skolā, bet daļa dosies uz Nīkrāces pamatskolu. Jaunajā mācību gadā skolā mācīsies 364 skolēni.
Būvuzraudzību objektā veiks SIA "BaltLine Globe". Darbus paredzēts pabeigt 18 mēnešu laikā, ieskaitot projekta izstrādi. Ēkas atjaunošanas darbi kopumā izmaksās 2,66 miljonus eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli, no kuriem 1,8 miljoni eiro tiks segti no Atveseļošanās fonda investīciju projekta "Izglītības iestāžu infrastruktūras pilnveide un aprīkošana".
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Rietumu būvvadība" apgrozījums pērn bija 2,55 miljoni eiro, peļna - 0,36 miljoni eiro. Uzņēmums dibināts 2019.gada un tā pamatkapitāls ir 3000 eiro. Pa 30% uzņēmuma kapitāldaļu pieder SIA "BUsiness and Estate" un Puķem, pa 20% - Uģim Pelčeram un Jānim Kalniņam.
Skrundas pamatskolu par 2,66 miljoniem eiro rekonstruēs "Rietumu būvvadība"
LETA 18.08.2024
No jauna iztiesās krimināllietu par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vismaz trīs miljonu eiro apmērā
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa tiesas sastāva maiņas dēļ šodien plkst. 13 no jauna sāks krimināllietas iztiesāšanu pret četrām personām, tostarp skaistumkopšanas jomas uzņēmēju Ievi Plaudi-Rēlingeri, par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vai
...
Spilvē notiks "Spilvas" ražotnes spāru svētki
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Spilvē, Zvaigžņu ielā 1, šodien plkst. 11 notiks pārtikas ražotāja "Orkla Latvija" mērču un gatavo ēdienu zīmola "Spilva" paplašinātās ražotnes spāru svētki, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Spilva" paplašinātajā ražotnē, kas
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu pret apjomīgās starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 12 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu Kazanovski, aģentūra LETA nosk
...