Rīga, 15.aug., LETA. SIA "XO Energy", kas sniedz apkures pakalpojumus Valmieras novada Strenčos, no šā gada oktobra līdz gada beigām plāno par 3,7% samazināt apkures maksu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Siltuma ražotājs "XO Energy" Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedzis siltumenerģijas ražošanas tarifu un pamatojumu tam.
Pašlaik uzņēmuma tarifs ir 52,47 eiro par megavatstundu bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), bet oktobrī tas samazināsies par 3,7% līdz 50,51 eiro par megavatstundu bez PVN. Plānots, ka šāds tarifs spēkā būs līdz šā gada beigām.
Savukārt no nākamā gada 1.janvāra līdz 30.septembrim plānotais tarifs būs 70,58 eiro par megavatstundu bez PVN.
Uzņēmums pamatota, ka izmaiņas tarifā ir saistītas ar neparedzētajiem ieņēmumiem kurināmā un elektroenerģijas cenu svārstību rezultātā.
"Firmas.lv" dati liecina, ka uzņēmuma "XO Energy" apgrozījums pērn bijis 0,45 miljoni eiro, peļņa - 0,11 miljoni eiro. Uzņēmums dibināts 2012 gadā, tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmums pieder AS "Nilex Grupa" un Igaunijas kompānijai OÜ "Männid ja rahnud" vienādās daļās.
Strenčos no oktobra plāno par 3,7% samazināt apkures maksu
LETA 15.08.2024
Plānota darba grupas sēde par koncertzāles "Gors" nākotni
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Pirmdien plānota darba grupas sēde par koncertzāles "Gors" nākotni, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.
Piektdien bija paredzēta otrā darba grupas sēde, taču Rēzeknes pašvaldība to pārcelta uz pirmdienu.
Kā aģentūrai LETA k
...
Blīdenes kultūras namā notiks sabiedriskā apspriešana par vēja parku "Purmaļi"
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Šodien plkst. 18 Blīdenes kultūras namā notiks sabiedriskā apspriešana par vēja parku "Purmaļi", aģentūru LETA informēja Saldus novada pašvaldībā.
Vēja parku "Purmaļi" plānots būvēt Blīdenes un Zvārdes pagastos, uzstādot ne va
...
KP atļāvusi "Clean R" iegādāties reģionālo atkritumu apsaimniekotāju "Ķilupe"
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Konkurences padome (KP) atļāvusi vides apsaimniekošanas uzņēmumam SIA "Clean R" iegūt vienpersonisku izšķirošu ietekmi pār reģionālo atkritumu apsaimniekotāju SIA "Ķilupe", aģentūru LETA informēja KP.
Padome secinājusi, ka apv
...