Rīga, 15.aug., LETA. Daugavpils dome šodien lems par telpu nodošanu bezatlīdzības lietošanā pašvaldības SIA "Daugavpils bērnu veselības centrs" feldšerpunkta izveidei Križu apkaimē, liecina domes sēdes lēmumprojekts.
Saskaņā ar deleģēšanas līgumu starp pašvaldību un "Daugavpils bērnu veselības centru" kapitālsabiedrībai līdz 2033.gada 26.septembrim ir uzticēts sniegt primārās un sekundārās veselības aprūpes pakalpojumus Daugavpils iedzīvotājiem. Veselības centrs vēlas paplašināties, veidojot feldšerpunktu Križu apkaimē.
Tāpēc domnieki plāno nodot centram bezatlīdzības lietošanā dzīvokli Viršu ielā 47 gandrīz 56 kvadrātmetru platībā. Īpašuma bilances vērtība ir 97 463 eiro.
Lēmumprojekts paredz, ka īpašums tiek nodots bezatlīdzības lietošanā līdz 2033.gada 26.septembrim. Dzīvoklis ir izremontēts un gatavs izmantošanai.
Domē norāda, ka īpašuma nodošanas nepieciešamība ir saistīta ar nepietiekamu telpu piedāvājumu Križu apkaimē, kas ir atbilstoši labiekārtotas un varētu būt izmantotas veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai. Īpašuma nodošanas lietderīgums tiek pamatots ar "Daugavpils bērnu veselības centra" kā ārstniecības iestādes un veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēja ilgstošu pieredzi, pieejamo materiāli tehnisko bāzi un nodarbināto kvalifikāciju, kas ļauj maksimāli efektīvi sniegt primārās un sekundārās veselības aprūpes pakalpojumus.
"Firmas.lv" dati liecina, ka "Daugavpils bērnu veselības centra" apgrozījums 2023.gadā bija 2,007 miljoni eiro, bet peļņa - 2570 eiro.
Lems par telpu nodošanu "Daugavpils bērnu veselības centram" feldšerpunkta izveidei
LETA 15.08.2024
"OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu loģistikas terminālim "REX Terminal"
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. "OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu SIA "REX Terminal", kas pārvalda loģistikas termināli Rīgas lidostas teritorijā, ģentūrai LETA pavēstīja bankā.
Bankā min, ka 2021. gadā uzbūvētais terminālis, kura pla
...
Džina ražotājs "BBG Spirits" investējis vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Džina ražotājs SIA "BBG Spirits", kas strādā ar zīmolu "Hedonya", investējusi vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē un zīmola attīstībā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"BBG Spirits" skaidro, ka līdz vasarai plāno
...
Optiskās šķiedras ražotāja "Lightguide" apgrozījums pērn pieaudzis par 10,4%
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Optiskās šķiedras ražotājs SIA "Light Guide Optics International" ("Lightguide") pagājušajā gadā strādāja ar 62,923 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,4% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 8,7%
...