Rīga, 9.aug., LETA. No 1.oktobra par teju 12% samazināsies SIA "Līvānu siltums" piegādātās siltumenerģijas tarifs, liecina publikācijas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Uzņēmums Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedzis tarifu, kas ir aprēķināts saskaņā ar komisijas padomes lēmumu "Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika", un pamatojumu noteiktajam tarifam. Tarifs stāsies spēkā oktobrī.
Plānots, ka tas būs 54,24 eiro par kilovatstundu līdzšinējo 61,59 eiro vietā. Tas ir 11,93% samazinājums. Plānots, ka no nākamā gada oktobra tarifs atkal būs 61,59 eiro par megavatstundu.
Uzņēmumā skaidro, ka tarifa izmaiņas saistītas ar neparedzēto ieņēmumu par 2023.gadu ietveršanu siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifa aprēķinā.
"Līvānu siltums" ir Līvānu novada pašvaldības uzņēmums. "Firmas.lv" dati liecina, ka tā apgrozījums pērn bija 1 765 759 eiro, uzņēmums cietis 237 178 eiro zaudējumus.
Siltuma ražotāju vada Valērijs Priluckis.
Oktobrī par 12% samazināsies "Līvānu siltuma" siltumenerģijas tarifs
LETA 09.08.2024
Azartspēļu rīkotāja "Optibet" apgrozījums pērn saglabājies iepriekšējā gada līmenī
LETA 10.08.2026
Rīga, 10. aug., LETA. Azartspēļu rīkotāja SIA "Optibet" apgrozījums pagājušajā gadā bija 40,287 miljoni eiro, kas ir 2024. gada līmenī, bet kompānijas peļņa samazinājās par 35,6% - līdz 11,419 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pā
...
"Eleving Group" apgrozījums pirmajā pusgadā pieaudzis par 40,4%
LETA 10.08.2026
Rīga, 10. aug., LETA. Nebanku kreditētāja "Eleving Group" apgrozījums šogad pirmajā pusgadā bija 165 miljoni eiro, kas ir par 40,4% vairāk nekā attiecīgajā periodā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 8,6% un bija 16,5 miljoni eiro, aģentū
...
Automašīnu rezerves daļu tirgotāja "Inter Cars Latvija" apgrozījums pērn pieaudzis par 2,6%
LETA 10.08.2026
Rīga, 10. aug., LETA. Automašīnu rezerves daļu tirgotāja SIA "Inter Cars Latvija" apgrozījums pagājušajā gadā bija 216,864 miljoni eiro, kas ir par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 4,2% - līdz 7,592 miljoniem eiro
...