Rīga, 2.aug., LETA. Šobrīd vēl nav zināms, vai SIA "Tarzāns" veidoto šķēršļu trasi AS "Latvijas valsts meži" (LVM) dabas parkā Tērvetē ir plānots atjaunot, aģentūrai LETA pauda "Tarzāna" īpašnieks Ivars Ciaguns.
Viņš sacīja, ka patlaban par turpmākajiem plāniem saistībā ar šķēršļu trasi dabas parkā atbildēt nevar, jo postījumi notikuši tikko, piebilstot, ka optimisms saistībā ar tās atjaunošanu nav īpaši liels, jo šķēršļu trase sagrauta jau divreiz.
Tāpēc Ciaguns teica, ka vēl nav zināms, vai šķēršļu trasi atkārtoti atjaunos, norādot, ka investīcijas parka atjaunošanā ir pārāk lielas, lai patlaban atkārtoti riskētu.
"Tarzāna" īpašnieks uzsvēra, ka uzņēmumam patlaban ir citas prioritātes un sākumā kvalitatīvi jāpabeidz sezona pārējos parkos, kā arī šobrīd parkā turpinās postījumu nokopšanas darbi.
Viņš arī minēja, ka parks esot bijis daļēji apdrošināts.
Kā liecina "Firmas.lv", uzņēmums "Tarzāns" 2023.gadā strādāja ar apgrozījumu 1,037 miljoni eiro, bet uzņēmuma peļņa bija 704 143 eiro.
"Tarzāns" dibināts 2015.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Ciaguns.
Jau ziņots, ka Latviju svētdienas, 28.jūlija, vakarā un pirmdien, 29.jūlijā, šķērsoja aktīvs ciklons, nesot ekstremāli stipru, ilgstošu lietu, un spēcīgas vēja brāzmas, kas lauza kokus un bojāja elektrolīnijas.
"Tarzāns": Šķēršļu joslas liktenis Tērvetes dabas parkā vēl nav zināms
LETA 02.08.2024
Kalvītis: "Latvijas gāze" ir nodrošinājusi nepieciešamo dabasgāzes daudzumu nākamajai apkures sezonai
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. AS "Latvijas gāze" ir savlaicīgi nodrošinājusi nepieciešamā dabasgāzes daudzuma iesūknēšanu Inčukalna pazemes gāzes krātuvē un ir pilnībā gatava nodrošināt dabasgāzes piegādes klientiem gaidāmajā apkures sezonā, aģentūrai LETA n
...
Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 28,6%
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 16,694 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,6% mazāk nekā 2024. gadā, bet koncerna zaudējumi pieauga par 14,4%, sasniedzot 21,272 miljon
...
Ekspluatācijā nodota "Merko mājas" projekta "Arena Garden Towers" pirmā ēka
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Ekspluatācijā nodota nekustamo īpašumu attīstītāja "Merko mājas" dzīvojamā kvartāla "Arena Garden Towers" pirmā jeb A1 ēka Skanstes apkaimē, aģentūru LETA informēja attīstītājs.
Ēka ar 13 stāviem un 84 dzīvokļiem ir augstākā dz
...