Rīga, 2.aug., LETA. Automobiļu rezerves daļu un piederumu vairumtirgotājs SIA "AD Baltic" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2023.gada 1.marta līdz šā gada 29.februārim, strādāja ar 22,928 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 8,7% - līdz 795 886 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka peļņas samazinājums ir saistīts ar pārdotās produkcijas ražošanas pašizmaksu un pārdošanas izmaksu palielinājumu, savukārt apgrozījuma pieaugums ir saistīts ar klientu servisa kvalitātes uzlabošanos un sortimenta paplašināšanas programmas pasākumiem.
Tāpat vadības ziņojumā atzīmēts, ka nākotnē kompānija turpinās strādāt pie preču un pakalpojumu klāsta pilnveidošanas.
Finanšu gadā, kas ilga no 2022.gada 1.marta līdz 2023.gada 28.februārim, "AD Baltic" strādāja ar 21,468 miljonu eiro apgrozījumu un 871 853 eiro peļņu.
Kompānija reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,182 miljoni eiro. Latvijā reģistrētais "AD Baltic" ir daļa no Lietuvā reģistrētā "AD Baltic".
Automobiļu rezerves daļu vairumtirgotāja "AD Baltic" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 6,8%
LETA 02.08.2024
Plānota darba grupas sēde par koncertzāles "Gors" nākotni
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Pirmdien plānota darba grupas sēde par koncertzāles "Gors" nākotni, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.
Piektdien bija paredzēta otrā darba grupas sēde, taču Rēzeknes pašvaldība to pārcelta uz pirmdienu.
Kā aģentūrai LETA k
...
Blīdenes kultūras namā notiks sabiedriskā apspriešana par vēja parku "Purmaļi"
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Šodien plkst. 18 Blīdenes kultūras namā notiks sabiedriskā apspriešana par vēja parku "Purmaļi", aģentūru LETA informēja Saldus novada pašvaldībā.
Vēja parku "Purmaļi" plānots būvēt Blīdenes un Zvārdes pagastos, uzstādot ne va
...
KP atļāvusi "Clean R" iegādāties reģionālo atkritumu apsaimniekotāju "Ķilupe"
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Konkurences padome (KP) atļāvusi vides apsaimniekošanas uzņēmumam SIA "Clean R" iegūt vienpersonisku izšķirošu ietekmi pār reģionālo atkritumu apsaimniekotāju SIA "Ķilupe", aģentūru LETA informēja KP.
Padome secinājusi, ka apv
...