Rīga, 2.aug., LETA. AS "Liepājas autobusu parks" apgrozījums pagājušajā gadā bija 19,132 miljoni eiro, kas ir par 7,3% vairāk nekā gadu iepriekš, taču uzņēmums cieta zaudējumus 1,482 miljonu eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka apgrozījuma pieaugums galvenokārt ir saistīts ar pasažieru pārvadājumu sniegšanu visa gada laikā maršrutu tīkla daļā "Ogre, Aizkraukle", jo 2022.gadā minēto maršruta tīkla daļu uzņēmums apkalpoja no gada otrās puses.
Pērn kompānijas sniegto pakalpojumu izmaksas veidoja 18,652 miljonus eiro, kas, salīdzinot ar 2022.gadu, ir pieaugums par 2,291 miljonu eiro jeb 14%. Izmaksu pieaugumu ietekmēja gan pakalpojuma apmēru palielinājums, gan ģeopolitiskā situācija un cenu kāpums. Energoresursu izmaksas pērn stabilizējās un nedaudz samazinājās, tomēr nesasniedza 2021.gada līmeni, teikts vadības ziņojumā.
"Liepājas autobusu parks" pērn turpināja darbu pie pasažieru pārvadājumu pakalpojumu kvalitātes un iekārtu modernizācijas, personālvadības organizācijas uzlabošanas, akcentējot pasākumus, kas vērsti uz uzņēmuma konkurētspējas palielināšanu, teikts vadības ziņojumā.
Šogad "Liepājas autobusu parks" plāno jaunu pakalpojumu un sadarbības projektu attīstīšanu, tostarp piedalīšanos dažādos sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas iepirkumu konkursos.
2022.gadā "Liepājas autobusu parks" strādāja ar 17,839 miljonu eiro apgrozījumu un 190 731 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1991.gadā, un tā pamatkapitāls ir 878 417 eiro. Kompānijas kapitālā Liepājas pašvaldībai pieder 34,85%, bet 60,06% akciju pieder SIA "LAP1R", kas, pēc "Firmas.lv" datiem, pastarpināti pieder Andra Šķēles (67%) un Aināra Šlesera (LPV) (33%) ģimenēm.
"Liepājas autobusu parka" apgrozījums pērn pieaudzis par 7,3%
LETA 02.08.2024
Plānota darba grupas sēde par koncertzāles "Gors" nākotni
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Pirmdien plānota darba grupas sēde par koncertzāles "Gors" nākotni, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.
Piektdien bija paredzēta otrā darba grupas sēde, taču Rēzeknes pašvaldība to pārcelta uz pirmdienu.
Kā aģentūrai LETA k
...
Blīdenes kultūras namā notiks sabiedriskā apspriešana par vēja parku "Purmaļi"
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Šodien plkst. 18 Blīdenes kultūras namā notiks sabiedriskā apspriešana par vēja parku "Purmaļi", aģentūru LETA informēja Saldus novada pašvaldībā.
Vēja parku "Purmaļi" plānots būvēt Blīdenes un Zvārdes pagastos, uzstādot ne va
...
KP atļāvusi "Clean R" iegādāties reģionālo atkritumu apsaimniekotāju "Ķilupe"
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Konkurences padome (KP) atļāvusi vides apsaimniekošanas uzņēmumam SIA "Clean R" iegūt vienpersonisku izšķirošu ietekmi pār reģionālo atkritumu apsaimniekotāju SIA "Ķilupe", aģentūru LETA informēja KP.
Padome secinājusi, ka apv
...