Rīga, 27.jūl., LETA. Loģistikas uzņēmums SIA "Sonora ekspedīcija" pagājušajā gadā strādāja ar 59,535 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa saruka par 9,5% - līdz 4,221 miljonam eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pēdējos gadus uzņēmums aktīvi veidojis noliktavu tīklu, piedāvājot klientiem plašāku pakalpojumu klāstu. Tāpat uzņēmums ir attīstījis sadarbību ar ārvalstu partneriem un aģentiem.
Šogad "Sonora ekspedīcija" plāno intensīvu darbu pie jaunu pakalpojumu izstrādes ārvalstu klientiem. Tāpat plānota būtiska izdevumu optimizācija, pārskatot darbības procesu organizāciju.
"Sonora ekspedīcija" ir Latvijas transporta un ekspeditoru kompānija, kas specializējas auto un projektu pārvadājumu organizēšanā, kā arī konteineru un citu kravu pārvadājumos, izmantojot gan auto, gan dzelzceļa un jūras transportu.
2022.gadā "Sonora ekspedīcija" strādāja ar 67,628 miljonu eiro apgrozījumu un 4,662 miljonu eiro peļņu.
Uzņēmums "Sonora ekspedīcija" reģistrēts 2000.gadā, un tā pamatkapitāls ir 7113 eiro. "Sonora ekspedīcija" kapitālā 55% pieder AS "Sonora", kuras patiesais labuma guvējs ir Jānis Mozga, bet 45% pieder Uldim Bataragam.
Loģistikas uzņēmuma "Sonora ekspedīcija" apgrozījums pērn samazinājies par 12%
LETA 27.07.2024
Kalvītis: "Latvijas gāze" ir nodrošinājusi nepieciešamo dabasgāzes daudzumu nākamajai apkures sezonai
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. AS "Latvijas gāze" ir savlaicīgi nodrošinājusi nepieciešamā dabasgāzes daudzuma iesūknēšanu Inčukalna pazemes gāzes krātuvē un ir pilnībā gatava nodrošināt dabasgāzes piegādes klientiem gaidāmajā apkures sezonā, aģentūrai LETA n
...
Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 28,6%
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 16,694 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,6% mazāk nekā 2024. gadā, bet koncerna zaudējumi pieauga par 14,4%, sasniedzot 21,272 miljon
...
Ekspluatācijā nodota "Merko mājas" projekta "Arena Garden Towers" pirmā ēka
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Ekspluatācijā nodota nekustamo īpašumu attīstītāja "Merko mājas" dzīvojamā kvartāla "Arena Garden Towers" pirmā jeb A1 ēka Skanstes apkaimē, aģentūru LETA informēja attīstītājs.
Ēka ar 13 stāviem un 84 dzīvokļiem ir augstākā dz
...