Rīga, 11.jūl., LETA. Būvmateriālu tirgotājs SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"" ("Kurši") pagājušajā gadā strādāja ar 117,39 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,6% vairāk nekā 2022.gadā, vienlaikus kompānijas peļņa saruka 3,5 reizes - līdz 1,265 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn kompānijas tīklā bija 20 veikalu, tostarp 2023.gadā atvērti divi jauni veikali Liepājā un Bauskā. Pērn sākta veikala un loģistikas centra paplašināšana Dreiliņos, kā arī jauna būvmateriālu veikala būvniecība Brīvības gatvē, Rīgā, kas darbu sāks 2025.gadā.
Pēc vadības ziņojumā minētā, pagājušais gads kompānijai bija veiksmīgs, realizējot ieplānotos projektus un saglabājot uzņēmuma vietu Latvijas būvmateriālu tirdzniecības nozarē.
Šogad plānota gan jaunu tirdzniecības platību būvniecība, gan arī esošo telpu atjaunošana. Tiks turpināts darbs pie klientu servisa un apkalpošanas kultūras uzlabošanas, personāla apmācībām, preču piedāvājuma un sortimenta paplašināšanas, kā arī pie jaunu partneru piesaistes, teikts vadības ziņojumā.
2022.gadā "Kurši" strādāja ar 116,744 miljonu eiro apgrozījumu un 4,443 miljonu eiro peļņu.
Kompānija reģistrēta 2000.gadā, un tās pamatkapitāls ir 712 800 eiro. "Kurši" vienīgais īpašnieks ir Jāņa Kursīša (98%) un Arņa Zīverta (2%) kopuzņēmums SIA "Augstceltne".
Tirdzniecības nama "Kurši" peļņa pērn sarukusi 3,5 reizes
LETA 11.07.2024
Rīgas dome lems par zooloģiskā dārza pievienošanu "Rīgas mežiem"
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Rīgas dome šodien lems par SIA "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs" un SIA "Rīgas meži" apvienošanu.
Pirms apvienošanas SIA "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs" pamatkapitālā tiks ieguldīti 1 450 000 eiro, piešķirot tos no
...
Tiesa šodien turpinās skatīt krimināllietu pret PVN krāpšanas shēmas līderi Kazanovski
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 12 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto Kasparu Kazanovski, kuru prokuratūra uzskata par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sind
...
"Valmiermuižas alus" bijušais līdzīpašnieks Ruņģis nodibinājis uzņēmumu "Zemes garša"
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. SIA "Valmiermuižas alus" bijušais līdzīpašnieks Aigars Ruņģis nodibinājis jaunu uzņēmumu - SIA "Zemes garša", liecina "Firmas.lv" informācija.
Jaunizveidotā uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro, un tās valdes priekšsēdētājs ir
...