Rīga, 11.jūl., LETA. Apsardzes kompānija AS "G4S Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 17,146 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,3% mazāk nekā 2022.gadā, savukārt kompānijas peļņa samazinājās 5,5 reizes un bija 125 826 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn "G4S Latvia" spēja noturēt apgrozījumu visās biznesa sadaļās. Vienlaikus pagājušajā gadā akcents likts uz darbaspēka resursu optimizāciju, efektīvu plānošanu, kā arī darba samaksas celšanu.
Vadības ziņojumā arī pausts, ka pērn "G4S Latvia" turpināja koncentrēšanos uz inovatīvu tehnoloģiju izpēti un apgūšanu, kas nākotnē dotu iespēju piesaistīt vairāk klientu un palielināt kompānijas efektivitāti resursu pārvaldīšanā, kā arī ļautu palielināt apgrozījumu.
Kompānijas galvenie uzdevumi 2024.gadā, pēc vadības ziņojumā minētā, ir saistīti ar izaugsmes veicināšanu, optimālu risinājumu ieviešanu. Turpinot attīstības virzienu inovatīvu apsardzes iekārtu un sistēmu apgūšanā, turpmākajos gados "G4S Latvia" plāno aktīvi attīstīt dažādus apsardzes sistēmu tehnoloģiskus un inovatīvus risinājumus.
2022.gadā "G4S Latvia" strādāja ar 17,912 miljonu eiro apgrozījumu un 697 884 eiro peļņu.
"G4S Latvia" reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 458 178 eiro. Kompānijas īpašnieks ir Igaunijā reģistrētā "G4S Eesti".
Apsardzes kompānijas "G4S Latvia" apgrozījums pērn sarucis par 4,3%
LETA 11.07.2024
Kalvītis: "Latvijas gāze" ir nodrošinājusi nepieciešamo dabasgāzes daudzumu nākamajai apkures sezonai
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. AS "Latvijas gāze" ir savlaicīgi nodrošinājusi nepieciešamā dabasgāzes daudzuma iesūknēšanu Inčukalna pazemes gāzes krātuvē un ir pilnībā gatava nodrošināt dabasgāzes piegādes klientiem gaidāmajā apkures sezonā, aģentūrai LETA n
...
Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 28,6%
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 16,694 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,6% mazāk nekā 2024. gadā, bet koncerna zaudējumi pieauga par 14,4%, sasniedzot 21,272 miljon
...
Ekspluatācijā nodota "Merko mājas" projekta "Arena Garden Towers" pirmā ēka
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Ekspluatācijā nodota nekustamo īpašumu attīstītāja "Merko mājas" dzīvojamā kvartāla "Arena Garden Towers" pirmā jeb A1 ēka Skanstes apkaimē, aģentūru LETA informēja attīstītājs.
Ēka ar 13 stāviem un 84 dzīvokļiem ir augstākā dz
...