Rīga, 10.jūl., LETA. SIA "Pure Chocolate" samazinās uzņēmuma pamatkapitālu par 566 773 eiro līdz 338 646 eiro, liecina "Pure Chocolate" publicētais paziņojums "Firmas.lv".
Patlaban uzņēmuma pamatkapitāls ir 905 419 eiro.
Pamatkapitāla palielināšanas un samazināšanas noteikumos minēts, ka "Pure Chocolate" pamatkapitāla samazināšanu veiks, dzēšot 566 773 kapitāldaļas ar katras daļas nominālvērtību viena eiro apmērā. Uzņēmuma pamatkapitālu samazinās, lai uzlabotu pašu kapitālu, sedzot iepriekšējo gadu uzkrātos zaudējumus ar dalībnieku veiktajiem ieguldījumiem.
Paziņojumā norādīts, ka Mārtiņam Čakstem, kooperatīvajai sabiedrībai "BaltCap Latvia Venture Capital Fund AIF", Aivaram Žimantam, un Aināram Bērziņam daļas dzēsīs proporcionāli katra dalībnieka piederošam daļu skaitam, bet SIA "Šokolādes muzejs", kam pieder viena daļa, to skaitu nesamazinās.
Noteikumi apstiprināti ar "Pure Chocolate" dalībnieku sapulces 2024.gada 21.jūnija protokolu.
Jau ziņots, ka 2023.gadā "Pure Chocolate" strādāja ar 4,025 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,8% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī uzņēmums guva peļņu 19 490 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.
Kompānija "Pure Chocolate" reģistrēta 2007.gadā, un tās pamatkapitāls ir 905 419 eiro. Uzņēmuma dalībnieki ir "BaltCap Latvia Venture Capital Fund" (78,27%), Mārtiņš Čakste (15,13%), Aivars Žimants (6,37%), Ainārs Bērziņš (0,23%), kā arī SIA "Šokolādes muzejs", kuras īpašumā ir viena kapitāldaļa.
"Pure Chocolate" samazinās pamatkapitālu par 566 773 eiro
LETA 10.07.2024
Gaļas pārstrādātāja "Forevers" apgrozījums pērn pieaudzis par 1,4%
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. Gaļas pārstrādātājs SIA "Forevers" pagājušajā gadā strādāja ar 78,7 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saglabājās iepriekšējā gada līmenī un bija 7,9 miljoni eiro, aģentūru
...
"MikroTik" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,5%
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. Tehnoloģiju uzņēmums SIA "Mikrotīkls", kas darbojas ar zīmolu "MikroTik", pagājušajā gadā strādāja ar 344,566 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa saruka 2,7 reizes un bija
...
Ādažos no septembra par 7,7% pieaugs ūdenssaimniecības tarifi
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. SIA "Ādažu ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. septembra būs 3,77 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), kas ir par 7,7% vairāk nekā pašreiz, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) lē
...