Informēs par aktualitātēm bioloģisko atkritumu jomā

Rīga, 10.jūl., LETA. Šodien atkritumu poligona "Getliņi" pārvaldītājs SIA "Getliņi eko" organizēs preses konferenci, kurā tiks pārrunātas aktualitātes bioloģisko atkritumu jomā Latvijā, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Pasākums notiks plkst.10 "Geltiņi eko" telpās un tiešsaistē.

Pasākumā piedalīsies Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Viesturs Zeps (LA), SIA "CleanR" valdes priekšsēdētājs Valerijs Stankevičs, SIA "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite, "Getliņi eko" Vides un attīstības pārvaldes vadītāja Līga Šmite, SIA "Eco Baltia vide" valdes priekšsēdētājs Jānis Aizbalts, kā arī SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Konferencē "Getliņi eko" informēs par aktualitātēm bioloģisko atkritumu savākšanas kontekstā, iepazīstinās ar jaunākajiem sabiedriskās domas aptaujas rezultātiem par iedzīvotāju paradumiem saistībā ar atkritumu šķirošanu un izziņos kampaņu ar aicinājumu iedzīvotājus ziedot bioloģiskos atkritumus.

Jau ziņots, ka "Getliņi eko" pagājušajā gadā strādāja ar 48,911 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 2,1% - līdz 2,751 miljonam eiro.

"Getliņi eko" reģistrēta 1997.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 6,009 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Kompānijas kapitālā 97,7% pieder Rīgas domei, bet 2,3% - Ropažu novada domei.