Rīga, 5.jūl., LETA. Ogres novada Lēdmanes ciemā no 1.oktobra plāno maksu par siltumapgādi samazināt par 21,22%, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
SIA "Lielvārdes remte" iesniegusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) tarifa projektu, kas paredz samazināt maksu par apkuri no 119,19 eiro par vienu megavatstundu (eiro/MWh) uz 93,90 eiro/MWh jeb par 21,22%.
Uzņēmums skaidro, ka spēkā esošā tarifa izmaiņas ir saistītas ar iepirktā kurināmā izmaksu izmaiņām.
Noteiktais tarifs stāsies spēkā no 1.oktobra, ja SPRK to apstiprinās.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Lielvārdes remtes" apgrozījums pērn bija 3,32 miljoni eiro, peļņa bija 0,22 miljoni eiro.
"Lielvārdes remte" reģistrēta 1992.gadā, tās pamatkapitāls ir 5,821 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Ogres novada pašvaldība.
Lēdmanes ciemā par 21% plāno samazināt maksu par siltumapgādi
LETA 05.07.2024
Plānota darba grupas sēde par koncertzāles "Gors" nākotni
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Pirmdien plānota darba grupas sēde par koncertzāles "Gors" nākotni, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.
Piektdien bija paredzēta otrā darba grupas sēde, taču Rēzeknes pašvaldība to pārcelta uz pirmdienu.
Kā aģentūrai LETA k
...
Blīdenes kultūras namā notiks sabiedriskā apspriešana par vēja parku "Purmaļi"
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Šodien plkst. 18 Blīdenes kultūras namā notiks sabiedriskā apspriešana par vēja parku "Purmaļi", aģentūru LETA informēja Saldus novada pašvaldībā.
Vēja parku "Purmaļi" plānots būvēt Blīdenes un Zvārdes pagastos, uzstādot ne va
...
KP atļāvusi "Clean R" iegādāties reģionālo atkritumu apsaimniekotāju "Ķilupe"
LETA 26.01.2026
Rīga, 26. janv., LETA. Konkurences padome (KP) atļāvusi vides apsaimniekošanas uzņēmumam SIA "Clean R" iegūt vienpersonisku izšķirošu ietekmi pār reģionālo atkritumu apsaimniekotāju SIA "Ķilupe", aģentūru LETA informēja KP.
Padome secinājusi, ka apv
...