Rīga, 30.jūn., LETA. Šūšanas uzņēmuma "Spectre Latvia" apgrozījums pērn bija 6,898 miljoni eiro, kas ir par 23% mazāk nekā 2022.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 43,5% un bija 461 575 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn kompānijas darbību ietekmēja mainīgā situācija starptautiskajā tirgū, ievērojamais pieprasījuma kritums, energoresursu cenu pieaugums un darbaspēka sadārdzinājums.
Gala patērētāju pieprasījuma krituma dēļ kompānijas Dānijas mātesuzņēmums, lai saglabātu klientus un nodrošinātu konkurētspējīgu cenu, daļu pasūtījumu sāka novirzīt uz ražošanu Vjetnamā.
Laicīgi reaģējot uz izmaiņām, "Spectre Latvia" sāka izskatīt jaunas sadarbības iespējas, aktīvi piesaistot klientus, kas darbojās vietējā tirgū, teikts vadības ziņojumā. Pērn noslēgti vairāki sadarbības līgumi, kas ļāvuši saglabāt ražošanas kapacitāti.
Vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījums Eiropas tirgos pērn samazinājās par 2,873 miljoniem eiro, bet apgrozījums Latvijā audzis par 808 987 eiro.
Uzņēmuma ražotnes pērn strādāja Kalnciemā, Rēzeknē un Aucē.
"Spectre Latvia" 2022.gadā strādāja ar 8,962 miljonu eiro apgrozījumu un guva 817 057 eiro peļņu.
"Spectre Latvia" reģistrēts 2001.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2 186 148 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir Dānijas kompānija "Spectre".
Šūšanas uzņēmuma "Spectre Latvia" apgrozījums pērn samazinājies par 23%
LETA 30.06.2024
"Bio-Venta" atklās jaunu eļļas spiešanas līniju
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. Biodegvielas ražotājs SIA "Bio-Venta" piektdien plkst. 11 atklās eļļas spiešanas ceha otro līniju, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Uzņēmumā norāda, ka ir noslēdzies būtisks attīstības posms, kura laikā rapša sēklu pārstrādes
...
"Latvijas vēja parki" pērn strādāja ar 1,4 miljonu eiro zaudējumiem
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. AS "Latvenergo" piederošās SIA "Latvijas vēja parki" zaudējumi pagājušajā gadā pieauga par 28% - līdz 1,399 miljoniem eiro, un kompānija neguva ieņēmumus no pamatdarbības, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārsk
...
"Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no maija pieaugs vidēji par 21,6%
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. SIA "Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. maija pieaugs vidēji par 21,6%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotais lēmums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Tostarp kompānij
...