Nekustamo īpašumu attīstītājs "LNK Properties" investēs 35 miljonus eiro daudzdzīvokļu kompleksā "Heart of Hanza"

Rīga, 17.jūn., LETA. Nekustamo īpašumu attīstītājs "LNK Properties" investēs 35 miljonus eiro daudzdzīvokļu kompleksā "Heart of Hanza", aģentūru LETA informēja attīstītāja pārstāvji.

Projekta attīstībai "LNK Properties" piesaistījusi "BluOr Bank" aizdevumu 17 miljonu eiro apmērā.

"Heart of Hanza" būs daudzdzīvokļu projekts Hanzas ielā. Kompleksā ir paredzēti 127 dzīvokļi ar platību no 49 līdz 350 kvadrātmetriem. Dzīvokļiem ēkas sestajā un septītajā stāvā paredzētas terases. Ēkas pirmajos stāvos paredzētas trīs biroju telpas 354 kvadrātmetru platībā un četras komerctelpas 1643 kvadrātmetru platībā.

"LNK Properties" valdes locekle Aleksandra Strode norāda, ka kompleksā būs slēgtais pagalms, bez automašīnām, ar privātu dārzu, bērnu rotaļu laukumiem, atpūtas vietām un īpaši paredzētu vietu mājdzīvniekiem.

Ēka ir projektēta, ņemot vērā A klases energoefektivitātes rādītājus. Visos dzīvokļos paredzēta apkures regulēšanas funkcija un tiks izbūvēta individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperatoru siltuma atgūšanai.

Ēku paredzēts nodot ekspluatācijā 2026.gada sākumā.

"LNK Properties" 2023.gadā strādāja ar 300 668 eiro apgrozījumu un guva 623 833 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmums apvieno 17 objektus dzīvojamo un komerciālo nekustamo īpašumu jomā, piemēram, "Mūkusalas biroji", "Kalnciema biroji", "Baltijas Industriālais parks (BIP)", "Dārzciema biroji" un "Dienvidu vārti".

"LNK Properties" reģistrēts 2019.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 8 662 782 eiro. Uzņēmuma īpašniece ir Nataļja Milova.