IUB skatīs sūdzību par izmitināšanas pakalpojumiem Parīzes Olimpisko spēļu basketbola kvalifikācijas turnīra dalībniekiem

Rīga, 10.jūn., LETA. Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) šodien izskatīs sūdzību iepirkumā par izmitināšanas pakalpojumu nodrošināšanu Parīzes Olimpisko spēļu basketbola kvalifikācijas turnīra dalībniekiem Rīgā. 

Sūdzības iesniedzējs ir tūrisma aģentūra "Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle Latvijā", kas vienā no iepirkuma daļām piedāvājumu bija iesniegusi sadarbībā ar SIA "Elizabetes centrs", kas pārvalda viesnīcu "Radisson Blu Elizabete Hotel". 

Sūdzībā uzņēmums aicina IUB izvērtēt iepirkuma organizētāja SIA "Basketbola dižpasākumi" lēmumu, ar kuru "Estravel Latvia" piedāvājums atzīts par neatbilstošu nepilnīgi iesniegtas informācijas dēļ.

Iesniegumu izskatīšanas komisijas sēde notiks plkst.10.

LETA jau vēstīja, ka Parīzes olimpisko spēļu basketbola kvalifikācijas turnīra dalībniekus Rīgā šovasar izmitinās viesnīcās "Park Inn by Radisson Riga Valdemara" Pārdaugavā un "AC Hotel by Marriott Riga" pilsētas centrā.

Kā liecina Elektronisko iepirkumu sistēmā publiskotā informācija, iepirkums tika organizēts trīs daļās, paredzot izmitināšanas pakalpojumu nodrošināšanu trim termiņiem.

Izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumus 146 personām no 22.jūnija līdz 8.jūlijam nodrošinās "Park Inn by Radisson Riga Valdemara" pārvaldītājs SIA "D.N.H", kas to darīs par 353 926 eiro bez PVN, savukārt 45 personas no 28.jūnija līdz 8.jūlijam izmitinās un ēdinās "AC Hotel by Marriott Riga" pārvaldītājs SIA "Legendhotels Latvija", kas pakalpojumu nodrošinās par 75 791 eiro bez PVN.

Iepirkuma otrā daļa, kas paredzēja 30 personu izmitināšanu no 30.jūnija līdz 8.jūlijam, noslēgusies bez rezultāta, jo Vecrīgas viesnīcas "Pullman Riga Old Town" pārvaldītāja SIA "Hotel J24", kas bija vienīgā pretendente, iesniedza nepilnīgu pieteikumu.

Latvijas Basketbola savienībā aģentūra LETA noskaidroja, ka iepirkuma otrajā daļā pretendents tiks noskaidrots cenu aptaujā, tostarp arī "Hotel24" tiks dota iespēja pieteikumu pilnveidot.

Iepirkumu rīkoja Latvijas Basketbola savienības dibinātā "Basketbola dižpasākumi".

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle Latvijā" reģistrēta 1996.gadā, un tā ir Igaunijas "Estravel Group" filiāle Latvijā.