"Mārtiņa beķerejas" īpašnieka apgrozījums pērn pieaudzis par 30,5%

Rīga, 10.jūn., LETA. Konditorejas izstrādājumu zīmola "Mārtiņa beķereja" īpašnieks SIA "Pērse L.L.K." pagājušajā gadā strādāja ar 4,279 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 30,5% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus uzņēmuma zaudējumi samazinājās 2,4 reizes un bija 109 981 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā apgrozījuma pieaugums skaidrots ar jaunas struktūrvienības atvēršanu un mārketinga aktivitātēm, kas vērstas uz jaunu klientu piesaisti, kā arī cilvēku plūsmas atjaunošanos pēc Covid-19 pandēmijas. Savukārt uzņēmuma zaudējumi skaidroti ar veikto modernizāciju un tirdzniecības vietas izveidi.

"Pērse L.L.K" vadība norāda, ka uzņēmums turpina strādāt ar dabīgām izejvielām, tāpēc labas kvalitātes un veiksmīgu mārketinga aktivitāšu rezultātā ir saglabājusies klientu uzticība.

Šogad plānots Rīgā atvērt vēl vienu konditoreju. Vienlaikus 2024.gadā plānotas papildu izmaksas ieguldījumiem tehnoloģiju modernizēšanā.

Jau ziņots, ka 2022.gadā "Pērse L.L.K." strādāja ar 3,278 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 48,9% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus uzņēmums cieta zaudējumus 260 749 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu pirms tam.

"Pērse L.L.K." reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2880 eiro. Kompānija 49,17% apmērā pieder gan Dinam Kalniņam, gan Mārtiņam Kalniņam, savukārt 1,67% no "Pērse L.L.K." kapitāldaļām pieder Vijai Kalniņai.

Kompānija nodarbojas ar maizes, svaigi ceptu mīklas izstrādājumu un kūku ražošanu.