Rīga, 10.jūn., LETA. Igaunijas "Merko Ehitus" grupas nekustamo īpašumu attīstītāja SIA "Merks mājas" valdes locekļa un izpilddirektora amatā iecelts Roberts Rēboks, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
Savukārt kompānijas līdzšinējais valdes loceklis Mikus Freimanis atstās darbu uzņēmumā 22.jūlijā, lai uzņemtos jaunus profesionālos izaicinājumus.
Rēbokam ir vairāku gadu pieredze būvniecības nozarē, tostarp "Merko Ehitus" grupas uzņēmumos Latvijā, proti, kopš 2010.gada viņš strādāja kā būvdarbu vadītājs, no 2015.gada kā projektu vadītājs, savukārt no 2023.gada kā valdes loceklis.
"Merks māju" valdes priekšsēdētāja ir Egija Smila, liecina "Firmas.lv" informācija.
Jau vēstīts, ka "Merks māju" apgrozījums pagājušajā gadā bija 19,843 miljoni eiro, kas ir par 49,3% mazāk nekā 2022.gadā, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 25,1% - līdz 3,073 miljoniem eiro.
Kompānija "Merks mājas" līdz šim uzbūvējusi vairāk nekā 2200 mājokļu visā Latvijā. Dzīvojamo māju projektos "Merks mājas" ir gan attīstītājs, gan pārdevējs, gan arī garantijas sniedzējs.
Kompānija reģistrēta 2003.gadā, un tās pamatkapitāls ir 35 180 480 eiro. Kompānijas īpašnieks ir Igaunijas uzņēmums "Merko Investments".
"Merks māju" valdes locekļa un izpilddirektora amatā iecelts Rēboks
LETA 10.06.2024
No jauna iztiesās krimināllietu par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vismaz trīs miljonu eiro apmērā
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa tiesas sastāva maiņas dēļ šodien plkst. 13 no jauna sāks krimināllietas iztiesāšanu pret četrām personām, tostarp skaistumkopšanas jomas uzņēmēju Ievi Plaudi-Rēlingeri, par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vai
...
Spilvē notiks "Spilvas" ražotnes spāru svētki
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Spilvē, Zvaigžņu ielā 1, šodien plkst. 11 notiks pārtikas ražotāja "Orkla Latvija" mērču un gatavo ēdienu zīmola "Spilva" paplašinātās ražotnes spāru svētki, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Spilva" paplašinātajā ražotnē, kas
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu pret apjomīgās starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 12 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu Kazanovski, aģentūra LETA nosk
...