"AKG Thermotechnik Lettland" apgrozījums pērn pieaudzis par 13%

Rīga, 4.jūn., LETA. Siltummaiņu ražošanas uzņēmums SIA "AKG Thermotechnik Lettland" pagājušajā gadā strādāja ar 51,244 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13% vairāk nekā 2022.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 44,7% un bija 4,963 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. 

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn sasniegts uzņēmuma vēsturē lielākais apgrozījums. Līdz gada beigām uzņēmums spējis izpildīt arī visus iepriekš kavētos pasūtījumus.

Līdz 2023.gada beigām pasūtījumu apmērs stabilizējies un "AKG Thermotechnik Lettland" vadība šogad prognozē pavisam nelielu izaugsmi. 

Vadības ziņojumā teikts, ka šā gada pirmajos mēnešos vairāki klienti pasūtījumus pārcēla uz vēlāku laiku, vai arī tos samazināja. Neskatoties uz to, pieprasījums saglabājas stabilā, taču, salīdzinot ar 2023.gadu, zemākā līmenī. 

"AKG Thermotechnik Lettland" ražo siltummaiņus automobiļiem, celtniecības un lauksaimniecības tehnikai, kompresoriem un citiem industriāliem pielietojumiem.

2022.gadā "AKG Thermotechnik Lettland" strādāja ar 45,331 miljona eiro apgrozījumu un guva 3,43 miljonu eiro peļņu. 

"AKG Thermotechnik Lettland" reģistrēta 2003.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2 542 084 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir Vācijas kompānija "Dirk Pietzcker".