IT uzņēmuma "Datu tehnoloģiju grupa" apgrozījums pērn sarucis par 12%

Rīga, 3.jūn., LETA. Informācijas tehnoloģiju (IT) pakalpojumu sniedzējs SIA "Datu tehnoloģiju grupa" pagājušajā gadā strādāja ar 1,851 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 12% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa saruka par 44,8% un bija 89 984 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Datu tehnoloģiju grupa" pērn turpināja investēt programmas nodrošinājumu produktu izstrādē. Tāpat īstenota jaunu risinājumu izstrāde un integrācija ar esošajiem risinājumiem.

Pēc vadības ziņojumā minētā, kompānijas izstrādāto programmas produktu "Darba laika uzskaites sistēma būvniecībā" lieto aptuveni 67% būvniecības nozarē iesaistīto uzņēmumu.

Tāpat uzņēmums turpināja ieguldīt pakalpojumu aparatūras modernizācijā, serveru platformas attīstībā un datu pārraides iekārtu modernizācijā. Minēto darbību rezultātā tika uzlabota telekomunikāciju pakalpojuma pieejamība.

Vienlaikus, paplašinot IT programmu izstrādes un apkalpošanas projektu skaitu, pārstrukturēta uzņēmuma darbība. Ir pārstrukturizēta Tehniskā departamenta darbība, proti, šobrīd vairāki darbinieki no Tehniskās nodaļas strādā ar konkrētiem klientiem tā palielinot darbu efektivitāti un izpildes ātrumu.

Uzņēmuma turpmākās attīstības mērķi ir tirgus izpēte, jaunu produktu piedāvāšana klientiem, esošo nolietoto ražošanas iekārtu nomaiņa uz jaunām, augstākas produkcijas kvalitātes un ergonomikas līmeņa nodrošināšana, kā arī īpatsvara tirgū palielināšana, sasniedzot pēc iespējas lielākus ražošanas apmērus.

Tāpat "Datu tehnoloģiju grupa" plāno turpināt apkalpot "McDonald's" restorānus Baltijas valstīs, kā arī plānots noslēgt apkalpošanas līgumu ar Valsts robežsardzi. Turpināsies arī sadarbība ar lauksaimniecības sfēras pārstāvjiem.

Uzņēmums plāno paplašināt IT programmu izstrādes un apkalpošanas projektu skaitu un uzlabot pašu izstrādāto programmatūru dizainu. Tāpat "Datu tehnoloģiju grupa" plāno virzīt jaunus projektus Eiropas Savienības (ES) Digitalizācijas fondu apguves virzienā.

Plānots palielināt arī darbinieku skaitu pārdošanas un programmatūras izstrādes nodaļās, attiecīgi piesaistot papildu darbiniekus arī tehniskajā nodaļā.

2002.gadā "Datu tehnoloģiju grupa" strādāja ar 2,103 miljonu eiro apgrozījumu un 163 003 eiro peļņu.

Kompānija reģistrēta 1999.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2845 eiro. Uzņēmums pieder Raimondam Dambim.