Rīga, 30.maijs, LETA. Šodien Nordeķu parkā atklās ceļojošo vides objektu "Cīgmīnas", aģentūrai LETA pavēstīja SIA "Latvijas zaļais punkts" pārstāvji.
Nodreķu parkā vides objekts būs aplūkojams līdz 11.jūnijam. Iepriekš tas atradās Vērmanes dārzā.
Pēcāk vides instalācija būs redzama arī atpūtas vietās un tūrisma galamērķos citur Latvijā - Daugavpilī, Smiltenē, Madonā, Mārupē.
"Cīgmīnas" ir daļa no "Latvijas zaļā punkta" organizētās kampaņas "Izsmēķis - mīna ar laika degli", lai pievērstu uzmanību sabiedrības paradumiem izsmēķus izmest tam nepiemērotās vietās un veicinātu izpratni par šādas rīcības seku bīstamību.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Latvijas zaļais punkts" 2022.gadā strādāja ar 10,442 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,4% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa saruka 2,3 reizes - līdz 2,158 miljoniem eiro. Finanšu dati par 2023.gadu vēl nav publiskoti.
Kompānija reģistrēta 2000.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,084 miljoni eiro. "Latvijas zaļais punkts" ietilpst atkritumu apsaimniekošanas un pārstrādes uzņēmuma grupā AS "Eco Baltia".
Nordeķu parkā atklās ceļojošo vides objektu "Cīgmīnas"
LETA 30.05.2024
Sākas izsole par tiesībām ieguldīt "VTU Valmiera" pamatkapitālā
LETA 12.08.2026
Rīga, 12. aug., LETA. Šodien plkst. 13 sākas izsole par tiesībām ieguldīt "VTU Valmiera" pamatkapitālā, liecina paziņojums pašvaldības mājaslapā.
Izsole ilgs līdz 11. septembra plkst. 13. Izsolei pretendenti var reģistrēties no plkst. 13 līdz 1. sep
...
Melleņu audzētāji: Raža atsevišķās saimniecībās šogad sarukusi līdz pat 80% salīdzinājumā ar plānoto
LETA 12.08.2026
Rīga, 12. aug., LETA. Šogad melleņu raža Latvijā atsevišķās saimniecībās varētu būt pat par 80% mazāka, nekā plānots, jo ziemas sals nodarījis būtiskus postījumus krūmiem, lai gan citās saimniecībās raža saglabājusies pērnā gada līmenī, aģentūrai LET
...
Par Daugavpils Vienības tilta pārbūves veicēju izvēlēta "Viadukta" un "Baltijas būves" apvienība "VBB"
LETA 12.08.2026
Rīga, 12. aug., LETA. Par Daugavpils Vienības tilta pārbūves veicēju izvēlēta personu apvienība "VBB", kurā ietilps SIA "Viadukts" un SIA "Baltijas būve", liecina informācija Elektronisko iepirkumu sistēmā.
Pašvaldības iepirkumā par tilta pārbūvi pā
...