"Piebalgas alus" apgrozījums pagājušā gadā samazinājies par 3,8%

Rīga, 20.maijs, LETA. Alus darītava "Piebalgas alus" pagājušajā gadā strādāja ar 2,237 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa bija 85 667 eiro pretstatā zaudējumiem pērn, liecina informācija "Firmas.lv".

Gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka kopumā "Piebalgas alus" pērn realizēja 3,6 miljonus litrus dzērienu, kas ir par 3% vairāk nekā gadu iepriekš.

Pērn "Piebalgas alus" turpināja arī ieguldījumus ražošanas procesu uzlabošanā un energoefektivitātē. Tāpat pilnveidota ražošanas plānošana, lai spētu reaģēt uz pieprasījuma svārstībām un pieaugošo apjomu.

Vadības ziņojumā minēts, ka pērn uzņēmums turpināja pilnveidot kvalitātes vadības sistēmu, lai nodrošinātu produkcijas nemainīgu kvalitāti, nekaitīgumu un drošumu. Tāpat minēts, ka liela uzmanība pievērsta nepārtrauktai ražotnes tehnoloģisko procesu uzlabošanai, kā arī procesu un datu uzskaites sistēmu pilnveidošanai.

Pagājušajā gadā turpināta arī ilgtermiņa investīciju programma, ieguldot 377 000 eiro. Investīcijas veiktas ražošanas attīstībā un procesos, lai samazinātu uzņēmuma ietekmi uz vidi un uzlabotu drošības aspektus.

Uzņēmumā atzīmē, ka šogad "Piebalgas alus" turpinās ieguldīt ražošanas attīstībā un energoefektivitātes uzlabojumos ražošanas procesos. Šogad arī plānots izmantot "Piebalgas alus" ražošanas jaudas, lai palielinātu ražošanas un pārdošanas apjomus caur mātes kompānijas distribūcijas kanālu.

"Piebalgas alus" 2022.gadā strādāja ar 2,325 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma zaudējumi samazinājās vairākkārt un bija 1284 eiro.

"Piebalgas alus" reģistrēts 1998.gadā, un tā pamatkapitāls ir 502 771 eiro. "Piebalgas alus" pieder kompānijai AS "Cēsu alus".