Virtuālā tirgus platforma "Svaigi.lv" un piegādes platforma "IziPizi" informēs par apvienošanos

Rīga, 15.maijs, LETA. Šodien plkst.10 Āgenskalna tirgū norisināsies virtuālās tirgus platformas "Svaigi.lv" un piegādes platformas "IziPizi" preses konference, kurā informēs par uzņēmumu apvienošanos, aģentūru LETA informēja uzņēmumu pārstāvji.

Preses konferencē piedalīsies arī pārstāvji no "Wild 'N' Free", paipalu fermas "Rīta putni" un kooperatīva "Latvijas liellops".

"Svaigi.lv" un "IziPizi" vadītājs Rolands Dzenis norāda, ka uzņēmumu mērķis ir izveidot pārtikas aprites infrastruktūru, lai saīsinātu ceļu no "Lauka līdz galdam".

Tāpat Dzenis uzsver, ka "IziPizi" piedāvā atbalsta rīkus Latvijas ražotājiem, lai tie varētu izmantot šo infrastruktūru kā savējo, nodrošinot efektīvu darbību tirgū.

"Svaigi.lv" turpmāk kļūs par platformu, kur ražotāji varēs tirgot savu produkciju par savām cenām, bez uzcenojuma, savukārt "IziPizi" turpinās sniegt loģistikas pakalpojumus.

Šī apvienošanās veidos kopīgu tirgus vietu, kas veicinās Latvijas ražotāju konkurētspēju un pieejamību patērētājiem, pauž uzņēmumu pārstāvji.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "IziPizi" reģistrēts 2020.gadā, un tā pamatkapitāls ir 77 800 eiro. Uzņēmums 2022.gadā strādāja ar 60 808 eiro apgrozījumu un 32 091 eiro peļņu. Finanšu rādītāji par 2023.gadu vēl nav publiskoti. Kompānija pieder Dzenim (84,85%), Andrim Zakalovskim (5%), Mārtiņam Kamaram (4,5%), Artim Galejam (4,5%) un Armandam Magonem-Jaunpetrovičam (1,12%)

Savukārt virtuālā tirgus "Svaigi.lv" īpašniece SIA "Svaigi" reģistrēta 2015.gadā, un tās pamatkapitāls ir 46 760 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmums 2023.gadā strādāja ar 228 787 eiro apgrozījumu un 35 061 eiro zaudējumiem. Kompānija pieder "IziPizi" (80%) un Elīnai Novadai (20%).