Rīga, 13.maijs, LETA. Autobusu tirgotāja SIA "M.E. Lat-Lux" apgrozījums pagājušajā gadā bija 5,079 miljoni eiro, kas ir par 2,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās 2,4 reizes - līdz 121 702 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojuma minēts, ka nākotnē "M.E. Lat-Lux" turpinās pievērst uzmanību augstas kvalitātes pakalpojumu nodrošināšanai, tirdzniecības un darbības attīstīšanai un šo procesu efektivizēšanai.
Uzņēmuma mērķis ir izvirzīties vadošajā lomā pēcpārdošanas pakalpojumu sniegšanā Latvijā, kā arī nodrošināt līderpozīcijas lielas ietilpības reģionālo un tūrisma autobusu segmentā.
"M.E. Lat-Lux" ir "Daimler" koncerna meitas uzņēmuma "EvoBus" autobusu "Setra" un "Mercedes Benz" ģenerālpārstāvniecība Latvijā un Lietuvā.
Uzņēmuma pamatdarbības veids ir autobusu pārdošana, autobusu apkope un remonts, autobusu rezerves daļu un piederumu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība. Uzņēmums arī veic vietējos un starptautiskos pasažieru pārvadājumus.
"M.E. Lat-Lux" apgrozījums 2022.gadā bija bija 4,957 miljoni eiro, kas ir par 48,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga divas reizes - līdz 295 128 eiro.
Uzņēmums reģistrēts 1992.gadā, un tā pamatkapitāls ir 46 096 eiro. "M.E. Lat-Lux" vienīgais īpašnieks ir Cēsu uzņēmējs Māris Gailis.
Autobusu tirgotāja "M.E. Lat-Lux" apgrozījums pērn palielinājies par 2,4%
LETA 13.05.2024
Tiesa sāks skatīt vēl vienu lietu par izlūkziņu vākšanu Krievijas specdienestiem
LETA 13.08.2026
Rīga, 13. aug., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 sāks skatīt krimināllietu pret Ivetu Balodi, kura apsūdzēta par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas specdienestiem ar prokremliskās noziedzīgās organizācijas "Baltijas antifašist
...
"Recipe Plus" jaunajā automatizētajā zāļu apgādes centrā svinēs spāru svētkus
LETA 13.08.2026
Rīga, 13. aug., LETA. Šodien notieks spāru svētki zāļu un medicīnas preču izplatītāja AS "Recipe Plus", kas ietilpst AS "AB City" grupā, jaunajam automatizētajam loģistikas un noliktavu centram zāļu un medicīnas preču apgādei Baltijā, aģentūru LETA i
...
"airBaltic" iesniedzis patenta pieteikumu par Šveices meitasuzņēmuma preču zīmes reģistrāciju
LETA 13.08.2026
Rīga, 13. aug., LETA. Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" ir iesniegusi patenta pieteikumu par lidsabiedrības meitasuzņēmuma "airBaltic Switzerland" preču zīmes reģistrāciju, liecina Patentu valdes publiskotā informācija.
Vienlaikus šogad p
...