Rīga, 8.maijs, LETA. Zivju pārstrādes uzņēmums SIA "KH Select" pagājušajā gadā strādāja ar 25,986 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 22,5% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus uzņēmuma peļņa bija 332 104 eiro, pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn saglabājās būtiski inflācijas, energoresursu cenu, procentu likmju pieauguma riski un līdz ar to - ekonomikas attīstības nenoteiktība. Vadība norāda, ka uzņēmumu pērn ietekmēja gāzes, transporta un elektroenerģijas piegādes cenu pieaugums, kā arī iepakojuma materiālu cenu pieaugums.
Tāpat vadība atzīmē, ka pērn ievērojami līdzekļi investēti jaunās ražošanas iekārtās. Savukārt ārkārtas kompensācijās elektrības izmaksu pieauguma daļējai kompensēšanai saņemts Lauku atbalsta dienesta (LAD) finansējums 134 695 eiro apmērā, iepakojuma izmaksu pieauguma daļējai kompensēšanai - 21 426 eiro, bet gāzes izmaksām - 1198 eiro.
Ziņojumā pausts, ka šā gada sākumā "KH Select" guvis pozitīvus rezultātus. Uzņēmuma vadība plāno šogad LAD iesniegt jaunu uzņēmuma ražotnes paplašināšanas projektu un sākt tā realizāciju.
"KH Select" 2022.gadā strādāja ar 21,22 miljonu eiro apgrozījumu un 530 389 eiro zaudējumiem.
Kompānija "KH Select" reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,602 miljoni eiro. Uzņēmuma lielākie īpašnieki ir Dānijas uzņēmumi "Hova Holding" (28,78%), "Hans Moller Holding" (28,25%) un "Seafood Denmark" (15,6%), kā arī Dānijas pilsonis Hanss Mellers Rasmusens (19,67%). Tāpat uzņēmuma kapitālā 4,99% pieder Dānijas "Hedehuset Holding", savukārt Aivaram Freimanim, Jānim Beitānam, Laimai Pētersonei, Nataļjai Pozņakovai un Andai Liepai katram pieder pa 0,54%.
Zivju pārstrādes uzņēmuma "KH Select" apgrozījums pērn pieaudzis par 22,5%
LETA 08.05.2024
Tiesa sāks skatīt vēl vienu lietu par izlūkziņu vākšanu Krievijas specdienestiem
LETA 13.08.2026
Rīga, 13. aug., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 sāks skatīt krimināllietu pret Ivetu Balodi, kura apsūdzēta par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas specdienestiem ar prokremliskās noziedzīgās organizācijas "Baltijas antifašist
...
"Recipe Plus" jaunajā automatizētajā zāļu apgādes centrā svinēs spāru svētkus
LETA 13.08.2026
Rīga, 13. aug., LETA. Šodien notieks spāru svētki zāļu un medicīnas preču izplatītāja AS "Recipe Plus", kas ietilpst AS "AB City" grupā, jaunajam automatizētajam loģistikas un noliktavu centram zāļu un medicīnas preču apgādei Baltijā, aģentūru LETA i
...
"airBaltic" iesniedzis patenta pieteikumu par Šveices meitasuzņēmuma preču zīmes reģistrāciju
LETA 13.08.2026
Rīga, 13. aug., LETA. Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" ir iesniegusi patenta pieteikumu par lidsabiedrības meitasuzņēmuma "airBaltic Switzerland" preču zīmes reģistrāciju, liecina Patentu valdes publiskotā informācija.
Vienlaikus šogad p
...