Rīga, 29.apr., LETA. Mobilo sakaru operatora SIA "Tele2" apgrozījums pagājušajā gadā bija 180,297 miljoni eiro, kas ir par 8,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 40,8% - līdz 46,629 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka 2023.gads "Tele2" bija izaugsmes gads, neraugoties uz būtiskiem darbības apgrūtinājumiem Krievijas izraisītā kara ietekmes dēļ, jo īpaši palielinoties enerģijas izmaksām. 2023.gada beigās kompānijai bija vairāk nekā miljons pieslēgumu.
Tāpat vadības ziņojumā minēts, ka "Tele2" turpināja attīstīt digitālus risinājumus gan tirdzniecībā un klientu apkalpošanā, gan arī darbības nodrošināšanā.
Pērn kompānija saglabāja pozitīvu bilanci, piesaistot klientus ar numura saglabāšanas pakalpojuma palīdzību, kā arī veica virkni tehnoloģisku jauninājumu, turpinot infrastruktūras attīstību. Izsolē tika iegūti frekvenču spektra resursi, kas ļaus "Tele2" turpmākajos gados strauji palielināt 5G tehnoloģijas pārklājumu valsts teritorijā, minēts vadības ziņojumā.
Vienlaikus vadības ziņojumā atzīmēts, ka "Tele2" apņēmusies līdz 2030.gadam pieņemt atpakaļ un pārstrādāt 30% no mobilajiem tālruņiem, kurus uzņēmums pārdevis klientiem. Nosakot šo mērķi, uzņēmums līdzdarbojas starptautiskajā mobilo sakaru tīklu operatoru nozares asociācijas GSMA organizētajā projektā.
""Tele2" turpinās īstenot izaugsmes un attīstības stratēģiju, izmantojot tirgus un jaunāko tehnoloģiju sniegtās iespējas, kā arī vadot piedāvājumu attīstību tā, lai nodrošinātu visaugstāko pakalpojumu kvalitāti un klientu apmierinātību," pausts vadības ziņojumā.
Kompānijas vadība arī pauž pārliecību, ka "Tele2" ir nepieciešamie priekšnoteikumi, lai 2024.gads būtu izaugsmi nesošs.
Jau ziņots, ka "Tele2" auditētais apgrozījums 2022.gadā bija 165,803 miljoni eiro, kas ir par 8,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 3,9% - līdz 33,106 miljoniem eiro.
Kompānija reģistrēta 1995.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 3,486 miljoni eiro. "Tele2" vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas "Tele2 Sverige".
Latvijas "Tele2" peļņa pērn sasniegusi 46,6 miljonus eiro
LETA 29.04.2024
Graudkopības uzņēmuma "Tand Ukri" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā palielinājies par 38,5%
LETA 06.02.2025
Rīga, 6.febr., LETA. Graudkopības uzņēmums SIA "Tand Ukri" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2023.gada 1.oktobra līdz 2024.gada 30.septembrim, strādāja ar 4,069 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 38,5% vairāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, savuk
...
Briškens: Darbam "airBaltic" padomē līdz šim saņemta piekrišana no diviem potenciālajiem kandidātiem
LETA 06.02.2025
Rīga, 6.febr., LETA. Darbam Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" padomē līdz šim ir saņemta piekrišana no diviem potenciālajiem kandidātiem, ceturtdien raidījumā "Spried ar Delfi" sacīja satiksmes ministrs Kaspars Briškens (P).
Viņš minēja
...
Tiesa pirmo reizi Latvijas vēsturē tiesās personas par manipulācijām "Nasdaq Riga" biržā
LETA 06.02.2025
Rīga, 6.febr., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst.12 sāks skatīt krimināllietu, kurā pirmo reizi Latvijā apsūdzētas divas personas par nelikumīgām manipulācijām "Nasdaq Riga" biržā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Publiski pieejamais tiesas ka
...