Rīga, 25.apr., LETA. Latvijas viesnīcu ķēde "Ragnar Glamp" atklās viesnīcu Islandē, aģentūru LETA informēja SIA "Ragnar Distribution" pārstāvji.
Viesnīca atradīsies Hellā, un tā būs kopumā piektā kompānijas viesnīca.
"Ragnar Glamp" īpašnieks Renārs Indriksons norāda, ka plāni par viesnīcu Islandē tapa jau 2022.gadā, taču tie uz laiku tika atlikti.
"Latvijā šajā nozarē piedāvājums ir augstāks nekā pieprasījums, tūrisma apjoms valstī nav pietiekošs, esam veikuši virkni tūrisma pieauguma piesaistes pasākumus, lai to veicinātu, taču tūrisma biznesa videi labvēlīgākus apstākļus šobrīd redzam ārpus valsts robežām," komentē Indriksons.
Jauno viesnīcu plānots atvērt šovasar.
Projekta investīcijas kompānijā nenorāda.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Ragnar Distribution" 2022.gadā strādāja ar 115 633 eiro apgrozījumu un 18 797 eiro zaudējumiem. Finanšu dati par 2023.gadu vēl nav publiskoti. Uzņēmums reģistrēts 2016.gadā, un tā pamatkapitāls ir 100 eiro, bet vienīgais īpašnieks - Indriksons.
Latvijas viesnīcu ķēde "Ragnar Glamp" atklās viesnīcu Islandē
LETA 25.04.2024
Tiesa sāks skatīt vēl vienu lietu par izlūkziņu vākšanu Krievijas specdienestiem
LETA 13.08.2026
Rīga, 13. aug., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 sāks skatīt krimināllietu pret Ivetu Balodi, kura apsūdzēta par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas specdienestiem ar prokremliskās noziedzīgās organizācijas "Baltijas antifašist
...
"Recipe Plus" jaunajā automatizētajā zāļu apgādes centrā svinēs spāru svētkus
LETA 13.08.2026
Rīga, 13. aug., LETA. Šodien notieks spāru svētki zāļu un medicīnas preču izplatītāja AS "Recipe Plus", kas ietilpst AS "AB City" grupā, jaunajam automatizētajam loģistikas un noliktavu centram zāļu un medicīnas preču apgādei Baltijā, aģentūru LETA i
...
"airBaltic" iesniedzis patenta pieteikumu par Šveices meitasuzņēmuma preču zīmes reģistrāciju
LETA 13.08.2026
Rīga, 13. aug., LETA. Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" ir iesniegusi patenta pieteikumu par lidsabiedrības meitasuzņēmuma "airBaltic Switzerland" preču zīmes reģistrāciju, liecina Patentu valdes publiskotā informācija.
Vienlaikus šogad p
...