Rīga, 15.apr., LETA. Apavu tirgotājs SIA "Euroskor Latvijā" pagājušajā gadā strādāja ar 2,446 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,7% mazāk nekā 2022.gadā, vienlaikus uzņēmuma zaudējumi saruka par 2,9% - līdz 27 935 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka apgrozījuma kritums un zaudējumi ir saistīti ar kopējo situāciju ekonomikā, tostarp inflāciju un izmaksu kāpumu, konkurenci nozarē, kā arī cilvēku iepirkšanās paradumu maiņu.
Kopumā 2023.gadā "Euroskor Latvijā" pārvaldīja 12 "Euroskor" apavu veikalus un internetveikalu.
Vadības ziņojumā teikts, ka pērn "Euroskor Latvijā" turpināja optimizēt darbību, tādējādi tirdzniecības centra "Pilsētas pasāža" veikals Jelgavā tika pārcelts uz telpām tirdzniecības centrā "RAF centrs". Tāpat renovēts "Euroskor" veikals Tukumā.
Šogad plānots turpināt mazumtirdzniecības tīkla pielāgošanu ilgtermiņa attīstības nodrošināšanai, tostarp plānots slēgt veikalus, kuri atrodas "RAF centrā" Jelgavā un "Valleta" Valmierā, teikts ziņojumā.
2022.gadā "Euroskor Latvijā" strādāja ar 2,649 miljonu eiro apgrozījumu un 28 768 eiro zaudējumiem.
Uzņēmums reģistrēts 1991.gadā, un tā pamatkapitāls ir 500 000 eiro. "Euroskor Latvijā" īpašnieks ir SIA "AZ Holding", kas pieder Jānim Andersonam (75%), Ērikam Zarahovičam (20%) un Raitim Zarahovičam (5%).
Apavu tirgotāja "Euroskor Latvijā" apgrozījums pērn sarucis par 7,7%
LETA 15.04.2024
Saistībā ar pārbūvi Onkoloģijas centra nodaļu pakāpeniska pārcelšana plānota līdz jūnijam
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Saistībā ar pārbūvi Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) nodaļu pakāpenisku pārcelšanu uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāru "Gaiļezers" plānots pabeigt līdz 2026. gada jūnijam, ceturtdien informēja
...
CSP saņēmusi trīs pieteikumus datu izmantošanai cenu monitoringa rīka veidošanai
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Līdz šim brīdim Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir saņēmusi trīs pieteikumus no komersantiem, kuri izteikuši vēlmi saņemt datus cenu monitoringa rīka veidošanai, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
Šobrīd CSP
...
Latvijas Banka atļauj "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Šogad jūnijā Latvijas Bankas uzraudzības komiteja bija pieņēmusi lēmumu apturēt
...